blackvelvet
Bine ati venit pe forumul Blackvelvet!
Pentru a avea acces la toate categoriile forumului , va rugam sa va intregistrati.

Administratia
blackvelvet
Bine ati venit pe forumul Blackvelvet!
Pentru a avea acces la toate categoriile forumului , va rugam sa va intregistrati.

Administratia
blackvelvet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

blackvelvet

Nu putem face lucruri mari, doar lucruri marunte cu multa dragoste.
 
AcasaAcasa  velvetvelvet  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» hai salut!
de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeVin Ian 26, 2024 12:52 pm Scris de Melodia

» Leii - discutii
de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeMar Mar 27, 2012 9:40 am Scris de 3lektra

» La multi Ani de 8 Martie
de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeMar Mar 27, 2012 9:34 am Scris de 3lektra

» URARI PT SARBATORITII NOSTRI DRAGI!
de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeMier Feb 08, 2012 12:06 pm Scris de 3lektra

» cum va place ?...cafeaua,ce altceva?
de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeMier Sept 14, 2011 6:42 pm Scris de 3lektra

» Pro si contra
de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeMar Aug 30, 2011 4:19 pm Scris de 3lektra

» melodii si clipuri dragi inimilor noastre...acceptam si dedicatii:p
de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeSam Aug 27, 2011 2:07 pm Scris de 3lektra

» cel mai mare roman
de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeVin Mar 19, 2010 8:23 pm Scris de 3lektra

» ploaie de cuvinte
de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeLun Noi 16, 2009 9:58 pm Scris de 3lektra

Top postatori
3lektra
de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Vote_lcapde ce prefera romanii vacantele in strainatate? Voting_barde ce prefera romanii vacantele in strainatate? Vote_rcap 
Bibi
de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Vote_lcapde ce prefera romanii vacantele in strainatate? Voting_barde ce prefera romanii vacantele in strainatate? Vote_rcap 
cassalbinutza
de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Vote_lcapde ce prefera romanii vacantele in strainatate? Voting_barde ce prefera romanii vacantele in strainatate? Vote_rcap 
hera
de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Vote_lcapde ce prefera romanii vacantele in strainatate? Voting_barde ce prefera romanii vacantele in strainatate? Vote_rcap 
recul
de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Vote_lcapde ce prefera romanii vacantele in strainatate? Voting_barde ce prefera romanii vacantele in strainatate? Vote_rcap 
Lumi
de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Vote_lcapde ce prefera romanii vacantele in strainatate? Voting_barde ce prefera romanii vacantele in strainatate? Vote_rcap 
alinutza
de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Vote_lcapde ce prefera romanii vacantele in strainatate? Voting_barde ce prefera romanii vacantele in strainatate? Vote_rcap 
LMO
de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Vote_lcapde ce prefera romanii vacantele in strainatate? Voting_barde ce prefera romanii vacantele in strainatate? Vote_rcap 
GEO_STUFF
de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Vote_lcapde ce prefera romanii vacantele in strainatate? Voting_barde ce prefera romanii vacantele in strainatate? Vote_rcap 
Mobyx
de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Vote_lcapde ce prefera romanii vacantele in strainatate? Voting_barde ce prefera romanii vacantele in strainatate? Vote_rcap 
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit
Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa blackvelvet pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa blackvelvet pe site-ul dvs. de bookmarking social
Ceas

I made this widget at MyFlashFetish.com.

Horoscop
HOROSCOP ZILNIC

astromax.eva.ro
Radio


 

 de ce prefera romanii vacantele in strainatate?

In jos 
+2
3lektra
recul
6 participanți
AutorMesaj
recul
Silver
Silver
recul


masculin
Numarul mesajelor : 222
Varsta : 48
Data de inscriere : 18/02/2009

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Empty
MesajSubiect: de ce prefera romanii vacantele in strainatate?   de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeJoi Feb 19, 2009 11:31 am

adica care ar fi motivul adevarat? le place mai mult, e mai ieftin, din snobism, fiindca e ,,cool", din curiozitate, pt a se simti superiori fata de altii....
si nu in ultimul rand, destinatii turistice, indiferant de unde.
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Empty
MesajSubiect: Re: de ce prefera romanii vacantele in strainatate?   de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeJoi Feb 19, 2009 11:38 am

primul aspect ar fi serviciile oferite de cei din strainatate .
al doilea aspect... de fapt devine cel mai important este ca dupa atatia ani de comunism si granite inchise suntem dornici sa vizitam ce vedeam doar in filme
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Empty
MesajSubiect: Re: de ce prefera romanii vacantele in strainatate?   de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeJoi Feb 19, 2009 11:40 am

hai ca intr-o sg fraza ai enumerat toate motivele!
si noi avem o tara frumoasa.....(iar incep)...si multi n-au reusit sa o viziteze dar pleaca in bulgaria...sau grecia
de grecia mai inteleg...e un loc plin de istorie...de bulgari...ce sa zic? probabil ii atrage pretul si conditiile mult mai bune decat la noi!
Sus In jos
recul
Silver
Silver
recul


masculin
Numarul mesajelor : 222
Varsta : 48
Data de inscriere : 18/02/2009

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Empty
MesajSubiect: Re: de ce prefera romanii vacantele in strainatate?   de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeJoi Feb 19, 2009 11:46 am

Nicole a scris:
primul aspect ar fi serviciile oferite de cei din strainatate .
al doilea aspect... de fapt devine cel mai important este ca dupa atatia ani de comunism si granite inchise suntem dornici sa vizitam ce vedeam doar in filme

partea cu serviciile e cumva adevarata, desi cele mai mari tzepe romanii si le-au luat afara. faza cu plecatul ,,unde nu am fost niciodata, neam de neamul meu" e mandrie prosteasca, cred.... eu unul ma duc in acelasi loc de cativa ani, dar momentan nu va spun unde....
Sus In jos
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Empty
MesajSubiect: Re: de ce prefera romanii vacantele in strainatate?   de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeJoi Feb 19, 2009 11:47 am

asa sa faci!
pastreaza si o doza de mister...nu ni te descoperii din prima...sa nu devi neinteresant Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Empty
MesajSubiect: Re: de ce prefera romanii vacantele in strainatate?   de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeJoi Feb 19, 2009 1:19 pm

eu nu sunt de principiul ca ma duc unde nu a mai mers nimeni si nu a calcat picior din neamu' lui Attila Hunul, dar doresc sa merg in locuri frumose si sa raman cu amintiri placute Rolling Eyes
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Empty
MesajSubiect: Re: de ce prefera romanii vacantele in strainatate?   de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeJoi Feb 19, 2009 1:48 pm

aici sunt de acord cu melo...avem plaiuri frumoase si multi din cei ce pleaca afara, nu cunosc nimic din ce le poate oferi tara noastra...
si eu merg de cativa ani doar intr-o parte a tarii, mai in vecini asa, ...insa nu mi-ar displace sa-mi permit a mai schimba decorul...dar tot la noi....
n-o fac din patriotism...ci pur si simplu ma simt mai in siguranta din toate pct-ele de vedere... flower
Sus In jos
recul
Silver
Silver
recul


masculin
Numarul mesajelor : 222
Varsta : 48
Data de inscriere : 18/02/2009

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Empty
MesajSubiect: Re: de ce prefera romanii vacantele in strainatate?   de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeVin Feb 20, 2009 5:41 pm

cassalbinutza a scris:
aici sunt de acord cu melo...avem plaiuri frumoase si multi din cei ce pleaca afara, nu cunosc nimic din ce le poate oferi tara noastra...
si eu merg de cativa ani doar intr-o parte a tarii, mai in vecini asa, ...insa nu mi-ar displace sa-mi permit a mai schimba decorul...dar tot la noi....
n-o fac din patriotism...ci pur si simplu ma simt mai in siguranta din toate pct-ele de vedere... flower

ca frumusetile plaiurilor noastre sunt peste multe altele din lume, se stie! dar partea cu ce ofera tara noastra e de discutat adanc. nu-mi vin in minte acum decat imaginile cu cele 52 de tone de pet-uri stranse de voluntarii de la MAIMULTVERDE de pe valea doftanei, pachtele de tigari si ambalajele de eugenia care se ,,scaldau" in apa marii (negre, bineinteles!) vara trecuta cand am fost cu juniorul pentru vitamina D sau jeep-ul cu nr de inmatriculare de GL care cauta printre cearcafurile nostre un loc sa isi lanseze la apa barca carata pe peridoc atatia kilometrii (pentru sceptici , am fotografii. am uitat sa va spun ca una dintre putinele mele pasiuni este fotografia).... inchid ochii si vad in continuare baltile unde ma duc din cand in cand pentru o partida de pescuit ecologic si plec satul de manele si de muntii de gunoaie aruncate de fii patriei.... mai bine tac. va las pe voi sa faceti ce vreti cu banii vostrii, sa ii cheltuiti cum considerati ca e corect pentru familiile voastre. traiesc pentru clipa cand voi putea spune ca astfel de comentarii sunt exagerate si inutile! ganduri bune!
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Empty
MesajSubiect: Re: de ce prefera romanii vacantele in strainatate?   de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeVin Feb 20, 2009 7:52 pm

george ai perfecta dreptate, suntem o tara manelizata si la propriu si la figurat. nu avem simtul proprietatii si nu respectam mediul inconjurator. daca vedem pe cineva ca arunca gunoiul pe jos nu-l putem apostrofa si sa-i spunem ca ce face nu este bine,nu-i spunem de rusinea lui sau ca ne este teama ca riposteaza violent si riscam sa ne luam la bataie. in tara nu mai te poti duce nicaieri sa te relaxezi pentru ca nimeresti langa boxele unui idiot care te surzeste cu manelele, sau langa rau ,lac vine omul parvenit sa-si spele mertzanu ...offffff stiti bancul acela cu ce tara frumoasa avem ,dar pacat ca e populata ... scratch
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Empty
MesajSubiect: Re: de ce prefera romanii vacantele in strainatate?   de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeVin Feb 20, 2009 9:22 pm

Pentru ca isi permit de aceea prefera sa faca concediul afara . Daca nu si-ar permite ar sta aici chiar daca le displace mizeria si serviciile slabe... : :[IMG]http://i4
Sus In jos
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Empty
MesajSubiect: Re: de ce prefera romanii vacantele in strainatate?   de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeSam Feb 21, 2009 10:51 am

da, au bani si-si permit sa iasa afara pt concedii...asa e adri...
si tot ce-l care-si scalda mertzanu in rau , are banii suficienti ca sa-si petreaca o parte a concediului si afara...totul tine insa doar de noi...ne place sa ne lamentam, dar , si atunci cand observam ca cel de-aproape arunca pet-ul sau hartia, nici macar nu catadicsim sa-i facem repros din priviri...si consideram ca ne-am injosi daca am aduna noi mizeria lasata de el...
exista statiuni mici la noi, dar foarte curate...aici pleaca totul de la cei care le intretin...am sa va recomand la vara macar una, ca sa-mi dati dreptate....
si,da, sunt convinsa ca fiecare tara are frumusetea ei....dar, cred ca , exista oriunde si defecte destule... scratch
Sus In jos
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Empty
MesajSubiect: Re: de ce prefera romanii vacantele in strainatate?   de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeSam Feb 21, 2009 11:33 am

Contaza foarte mult civilizatia si trebuie sa recunoastem noi nu prea o avem. Spun asta pt ca am vazut cum este afara . Iti este jena sa arunci ceva pe jos , pur si simplu. Cu siguranta avem locuri superbe in taRA FARA discutie...
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Empty
MesajSubiect: Re: de ce prefera romanii vacantele in strainatate?   de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeSam Feb 21, 2009 1:09 pm

Bibi a scris:
Contaza foarte mult civilizatia si trebuie sa recunoastem noi nu prea o avem. Spun asta pt ca am vazut cum este afara . Iti este jena sa arunci ceva pe jos , pur si simplu. Cu siguranta avem locuri superbe in taRA FARA discutie...


Adri "jena de-a a arunca pe jos" in strainatate nu vine dintr-un extraordinar simt civic pe care-l au strainii ci vine din AMENZI USTURATOARE. Asa si-au format SIMTUL CIVIC prin GOLIREA BUZUNARULUI
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Empty
MesajSubiect: Re: de ce prefera romanii vacantele in strainatate?   de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeSam Feb 21, 2009 1:12 pm

astazi am auzit o fraza extraordinara si mi-a fost rusine ca uneori judec ,judec pentru ca sunt nemultumita Embarassed

CAND ITI INJURI SI PONEGRESTI TARA, ITI INJURI DE FAPT MAMA
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Empty
MesajSubiect: Re: de ce prefera romanii vacantele in strainatate?   de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeSam Feb 21, 2009 1:16 pm

Prin amenzi sau nu si l-au format si acum sint ok. Nu vreau sa le iau partea dar sint mult mai civilizati din multe puncte de vedere...
Sa spun sincer mi-ar place sa vizitez MARAMURESUL , am impresia ca totul acolo este altfel
Sus In jos
recul
Silver
Silver
recul


masculin
Numarul mesajelor : 222
Varsta : 48
Data de inscriere : 18/02/2009

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Empty
MesajSubiect: Re: de ce prefera romanii vacantele in strainatate?   de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeSam Feb 21, 2009 2:37 pm

Bibi a scris:
Pentru ca isi permit de aceea prefera sa faca concediul afara . Daca nu si-ar permite ar sta aici chiar daca le displace mizeria si serviciile slabe... : :[IMG]http://i4

esti sigura de asta? nu vb aici despre recensamantul neamurilor de la Sovata, Mangalia, Mila 23 sau mai stiu eu unde , care ne primesc pe capul lor o saptamana. comparatia trebuie facuta intre concediile platite de la un cap la altul. vei ramane surprinsa sa afli ca avem cele mai mari tarife de vacanta, raportate la acelasi nivel de confort si perioada a sezonului , bineinteles. si in nici un caz nu trebuie sa iei in calcul preturile afisate de operatorii romani de turism, sunt peste puterea mea de intelegere de unde scot sumele alea..... ma uitam zilele trecute la o astfel de oferta in care scria ca pretul transportului este 298 de lei pentru sejur de 7 zile si 596 de lei pt sejur de 14 zile.. :?: stiti de ce ? pentru ca la 14 zile, operatorul roman te taxeaza 2 drumuri dus-intors, deoarece el face curse saptamanale, astfel cel care alege sa se relaxeze 14 zile lipseste la un drum dus intors.....fara cuvinte!!
repet, VREAU sa merg in vacante in tara mea, dar din pacate sunt prea sarac pentru asta....nu sunt nici macar membru de sindicat sa beneficiez de reduceri....asa ca cel putin si anul asta voi merge sa imi las banutii unora care stiu sa faca turism si care respecta turistul, chiar daca o fac doar pentru bani. ca dovada a celor spuse de mine mai sus, iata un pret aproximativ pentru 7 nopti cazare la inceputul lunii iulie, masa si transport, 3 persoane (2 adulti si un copil): 700 de euro. si inca ceva: nu e Bulgaria. ganduri bune!
Sus In jos
recul
Silver
Silver
recul


masculin
Numarul mesajelor : 222
Varsta : 48
Data de inscriere : 18/02/2009

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Empty
MesajSubiect: Re: de ce prefera romanii vacantele in strainatate?   de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeSam Feb 21, 2009 2:48 pm

Nicole a scris:
astazi am auzit o fraza extraordinara si mi-a fost rusine ca uneori judec ,judec pentru ca sunt nemultumita Embarassed

CAND ITI INJURI SI PONEGRESTI TARA, ITI INJURI DE FAPT MAMA

Nicole, nimeni dintre noi nu injura tara! Mahnirea mea profunda, ca si a voastra de altfel, este cumplita decadere a poporului roman, culegem roadele uniformizarii comuniste care ne-a deformat ca mentalitate si simtamant national! ai observat ca si acum, dupa 20 de ani, lumea vrea de Ziua Nationala, parade militare? unde in lumea asta mai vezi asa ceva? poate in cuba sau china... ganduri bune!
Sus In jos
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Empty
MesajSubiect: Re: de ce prefera romanii vacantele in strainatate?   de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeSam Feb 21, 2009 3:49 pm

Recul , despre ceea ce ai spus tu este un alt discurs cum se spune pe aici...si ai dreptate ce sa spun
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Empty
MesajSubiect: Re: de ce prefera romanii vacantele in strainatate?   de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeMier Apr 01, 2009 5:29 pm

in Delta Dunarii dupa o ciorba pescareasca adevarata


de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Img00510

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Img00610

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Img00710
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Empty
MesajSubiect: Re: de ce prefera romanii vacantele in strainatate?   de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeSam Apr 04, 2009 10:32 am

ce poze superbe ati pus...
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Empty
MesajSubiect: Re: de ce prefera romanii vacantele in strainatate?   de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeSam Apr 04, 2009 5:11 pm

mah , dupa cum vad ai prins la pesteeeeeeeee...

important este ca v-ati distrat si ca ati facut un gratar din carne de ... pig lol!
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Empty
MesajSubiect: Re: de ce prefera romanii vacantele in strainatate?   de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeDum Apr 05, 2009 3:41 pm

Paste 2008

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Img_0910

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Img_0911

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Img_0912
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Empty
MesajSubiect: Re: de ce prefera romanii vacantele in strainatate?   de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeDum Apr 05, 2009 3:46 pm

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Img_5210


de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Img_5211


eram entuziasmata palma

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Img_5212


eram varza dupa discoteca soricel dansator ras

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Img_5214

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Img_5215
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Empty
MesajSubiect: Re: de ce prefera romanii vacantele in strainatate?   de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeLun Apr 06, 2009 8:26 am

albinutza!!!!!!!!!!!!! palmuire
se stie ea prea bn...nu trebuia sa stie chiar toata lumea salut curentat
Sus In jos
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Empty
MesajSubiect: Re: de ce prefera romanii vacantele in strainatate?   de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeLun Apr 06, 2009 8:27 am

minunate pozele!
sper sa am timp sa postez si eu cate ceva din vacantele mele king
Sus In jos
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Empty
MesajSubiect: Re: de ce prefera romanii vacantele in strainatate?   de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeLun Apr 06, 2009 8:41 am

Melodia a scris:
albinutza!!!!!!!!!!!!! palmuire
se stie ea prea bn...nu trebuia sa stie chiar toata lumea salut curentat


gratar tacam scratch
Sus In jos
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Empty
MesajSubiect: Re: de ce prefera romanii vacantele in strainatate?   de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 9:00 am

vreau concediul!!! vreau in vacanta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rautacios
Sus In jos
Black

Black


masculin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 46
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 18/07/2009

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Empty
MesajSubiect: Cazare in Romania !!!   de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeSam Iul 18, 2009 1:33 pm

[i]Am gasit asta si -am postat-o aici, poate vi se face de-o Vacanta


http/www.turist-in-romania.ro

si ne spuneti si noua cum a fost Smile
Sus In jos
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Empty
MesajSubiect: Re: de ce prefera romanii vacantele in strainatate?   de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 2:24 pm

Ce fain...ce bine si placut este intr-o vacanta...
Sus In jos
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Empty
MesajSubiect: Re: de ce prefera romanii vacantele in strainatate?   de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeDum Aug 02, 2009 7:37 pm

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? 2august2009100v
Sus In jos
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Empty
MesajSubiect: Re: de ce prefera romanii vacantele in strainatate?   de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeDum Aug 02, 2009 7:40 pm

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? 2august2009135
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Empty
MesajSubiect: Re: de ce prefera romanii vacantele in strainatate?   de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeDum Aug 02, 2009 7:41 pm

ce frumos au facut aici, balaceala nu gluma! se vede si casa ta?
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Empty
MesajSubiect: Re: de ce prefera romanii vacantele in strainatate?   de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeDum Aug 02, 2009 7:47 pm

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? 2august2009132
Sus In jos
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Empty
MesajSubiect: Re: de ce prefera romanii vacantele in strainatate?   de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeDum Aug 02, 2009 7:49 pm

ultim care se vede in stanga e casa mea...
mai au de lucru la statiune, insa in principui, e functionabila
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Empty
MesajSubiect: Re: de ce prefera romanii vacantele in strainatate?   de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeDum Aug 02, 2009 8:27 pm

cassalbinutza a scris:
ultim care se vede in stanga e casa mea...
mai au de lucru la statiune, insa in principui, e functionabila


ce frumos e la tineeeee, ce casa mey...aia e casoaie Neutral scratch
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Empty
MesajSubiect: Re: de ce prefera romanii vacantele in strainatate?   de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitimeLun Aug 03, 2009 7:25 am

mah! sper sa mearga binisor ..si sa VENITI LA ODIHNA AICI!!!!

ca atatea mai avem de terminaaaaaat.......ofer cazare! la preturi ecxcelente!!!!! prietenii...ca de-aia-s "prieteni"...dau dublu... gratar
Sus In jos
Continut sponsorizat





de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Empty
MesajSubiect: Re: de ce prefera romanii vacantele in strainatate?   de ce prefera romanii vacantele in strainatate? Icon_minitime

Sus In jos
 
de ce prefera romanii vacantele in strainatate?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
blackvelvet :: CALATORII :: VACANTE-
Mergi direct la: