blackvelvet
Bine ati venit pe forumul Blackvelvet!
Pentru a avea acces la toate categoriile forumului , va rugam sa va intregistrati.

Administratia
blackvelvet
Bine ati venit pe forumul Blackvelvet!
Pentru a avea acces la toate categoriile forumului , va rugam sa va intregistrati.

Administratia
blackvelvet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

blackvelvet

Nu putem face lucruri mari, doar lucruri marunte cu multa dragoste.
 
AcasaAcasa  velvetvelvet  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» hai salut!
cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 26, 2024 12:52 pm Scris de Melodia

» Leii - discutii
cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Icon_minitimeMar Mar 27, 2012 9:40 am Scris de 3lektra

» La multi Ani de 8 Martie
cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Icon_minitimeMar Mar 27, 2012 9:34 am Scris de 3lektra

» URARI PT SARBATORITII NOSTRI DRAGI!
cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Icon_minitimeMier Feb 08, 2012 12:06 pm Scris de 3lektra

» cum va place ?...cafeaua,ce altceva?
cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Icon_minitimeMier Sept 14, 2011 6:42 pm Scris de 3lektra

» Pro si contra
cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Icon_minitimeMar Aug 30, 2011 4:19 pm Scris de 3lektra

» melodii si clipuri dragi inimilor noastre...acceptam si dedicatii:p
cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Icon_minitimeSam Aug 27, 2011 2:07 pm Scris de 3lektra

» cel mai mare roman
cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Icon_minitimeVin Mar 19, 2010 8:23 pm Scris de 3lektra

» ploaie de cuvinte
cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Icon_minitimeLun Noi 16, 2009 9:58 pm Scris de 3lektra

Top postatori
3lektra
cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Vote_lcapcum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Voting_barcum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Vote_rcap 
Bibi
cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Vote_lcapcum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Voting_barcum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Vote_rcap 
cassalbinutza
cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Vote_lcapcum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Voting_barcum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Vote_rcap 
hera
cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Vote_lcapcum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Voting_barcum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Vote_rcap 
recul
cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Vote_lcapcum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Voting_barcum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Vote_rcap 
Lumi
cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Vote_lcapcum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Voting_barcum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Vote_rcap 
alinutza
cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Vote_lcapcum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Voting_barcum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Vote_rcap 
LMO
cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Vote_lcapcum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Voting_barcum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Vote_rcap 
GEO_STUFF
cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Vote_lcapcum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Voting_barcum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Vote_rcap 
Mobyx
cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Vote_lcapcum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Voting_barcum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Vote_rcap 
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit
Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa blackvelvet pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa blackvelvet pe site-ul dvs. de bookmarking social
Ceas

I made this widget at MyFlashFetish.com.

Horoscop
HOROSCOP ZILNIC

astromax.eva.ro
Radio


 

 cum va place ?...cafeaua,ce altceva?

In jos 
+8
adrian
recul
Lumi
alinutza
cassalbinutza
Bibi
3lektra
hera
12 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: cum va place ?...cafeaua,ce altceva?   cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iul 16, 2009 5:04 pm

Eu m-am obisnuit sa-mi beau cafeaua singurica...de asta e viata, barbatul se trezeste mai de dimineata si la munci cu el... lol!
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: cum va place ?...cafeaua,ce altceva?   cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iul 16, 2009 5:42 pm

Bibi a scris:
Eu m-am obisnuit sa-mi beau cafeaua singurica...de asta e viata, barbatul se trezeste mai de dimineata si la munci cu el... lol!


lasa,lasa ca si cine are bluzite si rochite frumoase sexi girl
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: cum va place ?...cafeaua,ce altceva?   cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iul 16, 2009 7:54 pm

aolleuuu..
daca-ti bei cafea singura...vin bluzele??? of
Sus In jos
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: cum va place ?...cafeaua,ce altceva?   cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iul 16, 2009 8:28 pm

ei...si cu voi, parca voi nu aveti ...sinteti elegante de numai dar nu vreti sa arati,numai eu ma laud de una singura affraid affraid affraid
Sus In jos
LMO

LMO


feminin
Numarul mesajelor : 30
Varsta : 55
Data de inscriere : 10/07/2009

cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: cum va place ?...cafeaua,ce altceva?   cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 6:00 am

Cine a zis iubit virtual??
Unde e ca la mine nu a ajuns nici unul si se raceste cafeaua....... plangator
Sus In jos
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: cum va place ?...cafeaua,ce altceva?   cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 7:03 am

ras nu pot public, dar in privat as putea sa-ti recomand un loc unde cu siguranta iti poti "lua" asa ceva.... fatitza
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: cum va place ?...cafeaua,ce altceva?   cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 8:22 am

LMO a scris:
Cine a zis iubit virtual??
Unde e ca la mine nu a ajuns nici unul si se raceste cafeaua....... plangator


stai ca apare si virtualul Wink dupa o sa vrei sa scapi si nu mai vrea el What a Face
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: cum va place ?...cafeaua,ce altceva?   cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 11:35 am

LMO ...ramane sa ne bem cafeaua noi amandoua salutaree
nici eu n-am nici un "virtual" plangator plangator plangator
poate ne si cuplam amandoua...cine stie?! lover lover ras ras
Sus In jos
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: cum va place ?...cafeaua,ce altceva?   cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 4:31 pm

Vin si eu cu o timida intrebare....IN TREI NU SE POATE??? palma
Sus In jos
LMO

LMO


feminin
Numarul mesajelor : 30
Varsta : 55
Data de inscriere : 10/07/2009

cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: cum va place ?...cafeaua,ce altceva?   cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 10:21 am

As fi chiar incantata Melodia,cine poate sti mai bine decat o femeie ...
cafea
Bibi esti bine venita si tu...cu cat mai multe cu atat mai bine...cafeaua e si mai aromata cand e presarata cu mici...barfe intre fete
sir
Sus In jos
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: cum va place ?...cafeaua,ce altceva?   cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Icon_minitimeDum Iul 19, 2009 10:52 am

BARFA???? aoleuuuu...pai iubitelor...nici nu trebuie sa faceti eforturi mari sa va intalniti pentru doar atat....in 3, 5, 7...

insa...era departe de mine gandul ca mi-as fi imaginat....barfa Embarassed

eheeee... scratch
Sus In jos
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: cum va place ?...cafeaua,ce altceva?   cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 7:10 am

mah!
de cate ori sa va spun ca noi nu BARFIM?! affraid
noi doar comentam in lipsa salut curentat colti


Ultima editare efectuata de catre Melodia in Lun Iul 20, 2009 7:30 am, editata de 1 ori
Sus In jos
LMO

LMO


feminin
Numarul mesajelor : 30
Varsta : 55
Data de inscriere : 10/07/2009

cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: cum va place ?...cafeaua,ce altceva?   cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 7:29 am

E foarte adevarat ca noi nu barfim


Noi analizam amanuntit fiecare miscare .......... rautacios


si nu ne scapa ....nimic!
Sus In jos
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: cum va place ?...cafeaua,ce altceva?   cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 7:30 am

Embarassed Embarassed Embarassed
cine stie...cunoaste galosi
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: cum va place ?...cafeaua,ce altceva?   cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 9:38 am

nu exista barfa,exista doar pareri despre... secret
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
LadyLilith




feminin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 45
Data de inscriere : 13/03/2010

cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: cum va place ?...cafeaua,ce altceva?   cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Icon_minitimeDum Mar 14, 2010 3:53 pm

Niimeni nu mai bea cafea?Va inteleg,ca deh, cresterea arborelui de cafea, prajirea boabelor,dupa care alegerea modului in care se face cafeaua.. dureaza cateva luni Smile)

N-ar fi mai bine sa bem un ceai?Musetelul creste repede si nu e nusai sa asteptam sa se usuce floricelele,le putem pune verzi si frumpase in apa fierbinte..iar timpii de asteptare sunt cu muuult mai scurti Razz

Ziua buna gagici..care da o cafea sau un ceai?
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: cum va place ?...cafeaua,ce altceva?   cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Icon_minitimeDum Mar 14, 2010 3:55 pm

LadyLilith a scris:
Niimeni nu mai bea cafea?Va inteleg,ca deh, cresterea arborelui de cafea, prajirea boabelor,dupa care alegerea modului in care se face cafeaua.. dureaza cateva luni Smile)

N-ar fi mai bine sa bem un ceai?Musetelul creste repede si nu e nusai sa asteptam sa se usuce floricelele,le putem pune verzi si frumpase in apa fierbinte..iar timpii de asteptare sunt cu muuult mai scurti Razz

Ziua buna gagici..care da o cafea sau un ceai?

bem cafea cum sa nu? dar acum poate ca o sa o bem mai des lol! si poate se obisnuiesc si baietii sa intre si sa ne bucure ochii cu postarile lor salutaree
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
Mobyx




masculin
Numarul mesajelor : 28
Varsta : 46
Data de inscriere : 12/09/2011

cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: cum va place ?...cafeaua,ce altceva?   cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Icon_minitimeMar Sept 13, 2011 9:57 pm

hello lol!
Sus In jos
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: cum va place ?...cafeaua,ce altceva?   cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Icon_minitimeMier Sept 14, 2011 6:24 pm

mie imi place cafeaua tare,multa si dulce(nu foarte dulce totusi).fara lapte sau alte bazaconii
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: cum va place ?...cafeaua,ce altceva?   cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Icon_minitimeMier Sept 14, 2011 6:40 pm

prefet neagra si amara...ca si viata affraid
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: cum va place ?...cafeaua,ce altceva?   cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Icon_minitimeMier Sept 14, 2011 6:41 pm

pai si eu tot ca viata(neagra)...doar ca o mai indulcesc lol!
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: cum va place ?...cafeaua,ce altceva?   cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Icon_minitimeMier Sept 14, 2011 6:42 pm

eu o las asa sa o simt mai bine Shocked
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: cum va place ?...cafeaua,ce altceva?   cum va place ?...cafeaua,ce altceva? - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
cum va place ?...cafeaua,ce altceva?
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
 Subiecte similare
-
» can-can...stim ca ne place...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
blackvelvet :: DE ACOMODARE :: AROMA DE CAFEA-
Mergi direct la: