blackvelvet
Bine ati venit pe forumul Blackvelvet!
Pentru a avea acces la toate categoriile forumului , va rugam sa va intregistrati.

Administratia
blackvelvet
Bine ati venit pe forumul Blackvelvet!
Pentru a avea acces la toate categoriile forumului , va rugam sa va intregistrati.

Administratia
blackvelvet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

blackvelvet

Nu putem face lucruri mari, doar lucruri marunte cu multa dragoste.
 
AcasaAcasa  velvetvelvet  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» hai salut!
ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 26, 2024 12:52 pm Scris de Melodia

» Leii - discutii
ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 27, 2012 9:40 am Scris de 3lektra

» La multi Ani de 8 Martie
ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 27, 2012 9:34 am Scris de 3lektra

» URARI PT SARBATORITII NOSTRI DRAGI!
ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 08, 2012 12:06 pm Scris de 3lektra

» cum va place ?...cafeaua,ce altceva?
ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 14, 2011 6:42 pm Scris de 3lektra

» Pro si contra
ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 30, 2011 4:19 pm Scris de 3lektra

» melodii si clipuri dragi inimilor noastre...acceptam si dedicatii:p
ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 27, 2011 2:07 pm Scris de 3lektra

» cel mai mare roman
ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mar 19, 2010 8:23 pm Scris de 3lektra

» ploaie de cuvinte
ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Noi 16, 2009 9:58 pm Scris de 3lektra

Top postatori
3lektra
ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Vote_lcapce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Voting_barce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Vote_rcap 
Bibi
ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Vote_lcapce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Voting_barce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Vote_rcap 
cassalbinutza
ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Vote_lcapce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Voting_barce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Vote_rcap 
hera
ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Vote_lcapce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Voting_barce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Vote_rcap 
recul
ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Vote_lcapce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Voting_barce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Vote_rcap 
Lumi
ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Vote_lcapce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Voting_barce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Vote_rcap 
alinutza
ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Vote_lcapce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Voting_barce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Vote_rcap 
LMO
ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Vote_lcapce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Voting_barce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Vote_rcap 
GEO_STUFF
ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Vote_lcapce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Voting_barce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Vote_rcap 
Mobyx
ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Vote_lcapce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Voting_barce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Vote_rcap 
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit
Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa blackvelvet pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa blackvelvet pe site-ul dvs. de bookmarking social
Ceas

I made this widget at MyFlashFetish.com.

Horoscop
HOROSCOP ZILNIC

astromax.eva.ro
Radio


 

 ce ne poti spune despre tine?

In jos 
+2
3lektra
hera
6 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce ne poti spune despre tine?   ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 19, 2009 3:07 pm

sa fie!
mai luam... :drunken: :drunken: :drunken:
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce ne poti spune despre tine?   ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 19, 2009 3:08 pm

cassalbinutza a scris:
Nicole a scris:
credeam ca a intrat albi sa-si faca autocritica Suspect lol! lol!

haide mah...de ce autocritica? am facut exact ce trebuie...adica am dat un raspuns... :drunken:

incontestabil cel mai pertinent si adevarat Rolling Eyes adevar ai grait
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce ne poti spune despre tine?   ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 20, 2009 2:26 pm

ei????? Rolling Eyes
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce ne poti spune despre tine?   ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 14, 2009 6:12 pm

Cred ca a venit momentul sa clarific ceva. Pentru cei care inca nu m-au citit dincolo de cuvinte. Am obiceiul de a vorbi porcos. ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Doh2
Chiar daca incep discutia despre Aristotel, tot la sex ajung. Nu merge sa tac nicium. Scriu degetele singure. Rad ca proasta si plusez pana cand ajung la bip! Abia atunci pun frana. Sau nu.Sau da.In " Intoarcerea din rai" parca, avea Eliade un personaj tembel, Traian( ? ), un virgin cu gura spurcata, care ii zapacea pe toti , parea crescut in bordel. De cate ori o iau pe campii, ma gandesc la el. Nu o data am avut de tras, din cauza apucaturilor mele. Fratilor, sunt inofensiva, daca as vorbi serios, n-as avea timp sa stau pe forum si pe chat, mi-ar fi coada la usa.Ma joc numai. Ma joc. Daca e loc. Daca simt ca ala din fata mea s-a bagat sub pat sau a luat stampila sa-mi tranteasca un felinar rosu pe frunte, tac.Dar am mai spus-o si o repet: sunt aici sa ma distrez. Ma binedispune si ma relaxeaza prezenta voastra. Ca mai scriu cateodata si bloguri( stiu, se numesc postari dar prefer sa le zic bloguri) mai serioase,asta e partea a doua. Nu pot sa fac sex non stop. ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Biggrin Nu va mai speriati de mine, nu sar pe nimeni. Sunt atat de cuminte incat cred ca sunt proasta de-a binelea. Cel putin, asa mi s-a spus. ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Biggrin
Asta e. M-am specializat in latrat.Dar cica cainii care latra mai si musca. Probabil imi dau seama ca-s turbata, de-aia ma abtin. ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Blushing2
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce ne poti spune despre tine?   ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 15, 2009 10:22 am

palma nu inteleg....
pt ce aceste lamuriri???? noi te stim si te iubim tocmai pentru ca nu incerci sa ascunzi nici o latura a ta...esti chiar amuzanta...as dori sa-mi iasa si mie pasarelele la fel de usor, dar ...eu nu pot. asta nu inseamna ca as condamna pe cineva vreodata...nu suntem minori niciunul, si cunoastem toate sensurile posilbile ale tuturor vorbelor...
deci... pupi pupi pupi
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce ne poti spune despre tine?   ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 15, 2009 10:30 am

am vrut sa fac aceste specificari pentru anumite persoane care viziteaza forumul . Wink
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce ne poti spune despre tine?   ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 15, 2009 10:50 am

Super tare!!!
lol!
Sus In jos
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce ne poti spune despre tine?   ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 15, 2009 12:35 pm

sa ramai vesnic asa cum esti lulu
frumoasa nebuna a acestui forum si chat!
noi te cunoastem si te iubim asa cum esti indragostiti
daca se sperie cineva...sau mai grav...daca iti pune o eticheta gresita...are de-a face cu noi...sau mai bn ar fi sa plece inainte de a se dezlantui furtuna colti
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce ne poti spune despre tine?   ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 15, 2009 12:39 pm

Embarassed Embarassed Embarassed va multumesc ca ma apreciati asa cum sunt salutaree asta este farmecul meu si nu doresc sa ma schimb pentru nimeni si nimic. am mai spus si repet : pe mine ori ma iubeste omul , ori ma uraste Crying or Very sad
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce ne poti spune despre tine?   ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 15, 2009 12:41 pm

Nu cred ca cineva ar cere sa te schimbi...asta esti tu si noi stim. Vorba fetelor iti sta bine asa cum esti tu, altfel nu ai mai avea acelas farmec...
esti o fata pretioasa si asta am vazut in timp, ma bucur sa fac parte dintre prietenele tale
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce ne poti spune despre tine?   ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 1:18 pm

Yagmur bine ai venit!

Sper ca-ti place la noi si te vei acomoda. Te asteptam sa ne spui ceva despre tine si sa schimbam cateva cuvinte.
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce ne poti spune despre tine?   ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 1:19 pm

welcome yagmur!
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce ne poti spune despre tine?   ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 7:55 pm

BINE AI VENIT BARBARULE salutaree SPER SA ITI PLACA SI SA TE ACOMODEZI CU NOI pupi
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce ne poti spune despre tine?   ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 13, 2009 4:11 am

si eu iti urez cu drag,bine ai venit....BARBARULE....!!!

ASTEPT SA NE CUNOASTEM!!! Embarassed
Sus In jos
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce ne poti spune despre tine?   ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 13, 2009 9:36 am

BUN VENIt si din partea mea...astept si eu, ce numai albi ? lol!
Sus In jos
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce ne poti spune despre tine?   ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 13, 2009 2:10 pm

hop si eu!
fii binevenit barbarule!
si la cat mai multe postari! pumn
Sus In jos
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce ne poti spune despre tine?   ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 14, 2009 8:58 am

o sa-mi ramana ochii bulbucati la cat ma uit dupa barbarul roman... palma


unde esti...barbaruleee?????

ma gandesc mereu ca tre sa apari...si ma gandesc cu atata intensitate, incat am ajuns sa cred ca deja te cunosc Embarassed
Sus In jos
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce ne poti spune despre tine?   ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 14, 2009 12:11 pm

upsssssssssssssssss
daca albi il cunoaste deja....o sa ma gandesc si eu la fel de intens...poate ca o sa-l cunosc si eu Embarassed
Sus In jos
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce ne poti spune despre tine?   ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 15, 2009 8:31 am

mda...cum scap eu de concurenta??? s-ar putea?? rautacios

nici macar gandurile nu le mai pot tine acunse.... palmuire
Sus In jos
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce ne poti spune despre tine?   ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 16, 2009 5:03 pm

mai pe la coada dar trebuie sa recunosc ca si eu il astept salutaree ba chiar i9mi doresc sa-l si cunosc lover
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce ne poti spune despre tine?   ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 16, 2009 5:43 pm

din pacate se lasa asteptat Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce ne poti spune despre tine?   ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 16, 2009 7:52 pm

mah...haideti sa-i trimitem o depesa...de dor si drag.... indragostiti
Sus In jos
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce ne poti spune despre tine?   ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 16, 2009 8:31 pm

Si depesa ? dar singurel asa nu poate mah ?
Sus In jos
LMO

LMO


feminin
Numarul mesajelor : 30
Varsta : 55
Data de inscriere : 10/07/2009

ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce ne poti spune despre tine?   ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 5:50 am

O sa incerc in cele ce urmeaza sa va povestesc cate ceva despre mine:
Am 40 de ani ,sunt nascuta in zodia pesti,casatorita de 17 ani ,fara copii.
V-am descoperit intamplator dar ma bucur ca pot fi alaturi de voi si in timp sper sa ne cunoastem mai bine.
Sunt o persoana pasnica si chiar draguta (nu ma laud) care uraste minciuna si ipocrizia.Nu suport ironia si prostia chiar daca uneori nu poti fugi de ele.Imi plac femeile hotarate ,vesele si cu bun simt (pe care le gasesti aici la tot pasul)care au ce spune celor din jur.
Sus In jos
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce ne poti spune despre tine?   ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 7:06 am

sincer ma bucura ca te afli printre noi, lili...sper sa ne simtim bine impreuna! prima impresie a fost excelenta!!!!
pupi
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce ne poti spune despre tine?   ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 8:46 am

si eu sunt incantata ca faci parte din gasca noastra si cred ca vom avea discutii interesante ,dar si mici impunsaturi haioase chimie
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce ne poti spune despre tine?   ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 11:29 am

trebuie neaparat sa te cunosc si eu LMO!
fetele ti-au facut reclama buna veselie veselie veselie
Sus In jos
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce ne poti spune despre tine?   ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 4:33 pm

Si eu ma bucur sa te cunosc LMO...simt ca facem parte din aceeasi categorie asa ca ...sa-i dam inainte impreuna lol!
Sus In jos
LMO

LMO


feminin
Numarul mesajelor : 30
Varsta : 55
Data de inscriere : 10/07/2009

ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce ne poti spune despre tine?   ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 6:52 am

Ma bucur ca m-ati acceptat in gasca voastra
veselie
Sper ca acum o sa avem timp sa cunostem si alte amanunte din viata noastra mai mult sau mai putin ....... picante secret
Sus In jos
Continut sponsorizat





ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce ne poti spune despre tine?   ce ne poti spune despre tine? - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
ce ne poti spune despre tine?
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Ce parere ai despre ...
» dansez pentru tine

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
blackvelvet :: DE ACOMODARE :: VREM SA NE CUNOASTEM...TU NU VREI?-
Mergi direct la: