blackvelvet
Bine ati venit pe forumul Blackvelvet!
Pentru a avea acces la toate categoriile forumului , va rugam sa va intregistrati.

Administratia
blackvelvet
Bine ati venit pe forumul Blackvelvet!
Pentru a avea acces la toate categoriile forumului , va rugam sa va intregistrati.

Administratia
blackvelvet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

blackvelvet

Nu putem face lucruri mari, doar lucruri marunte cu multa dragoste.
 
AcasaAcasa  velvetvelvet  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» hai salut!
Ce parere ai despre ... Icon_minitimeVin Ian 26, 2024 12:52 pm Scris de Melodia

» Leii - discutii
Ce parere ai despre ... Icon_minitimeMar Mar 27, 2012 9:40 am Scris de 3lektra

» La multi Ani de 8 Martie
Ce parere ai despre ... Icon_minitimeMar Mar 27, 2012 9:34 am Scris de 3lektra

» URARI PT SARBATORITII NOSTRI DRAGI!
Ce parere ai despre ... Icon_minitimeMier Feb 08, 2012 12:06 pm Scris de 3lektra

» cum va place ?...cafeaua,ce altceva?
Ce parere ai despre ... Icon_minitimeMier Sept 14, 2011 6:42 pm Scris de 3lektra

» Pro si contra
Ce parere ai despre ... Icon_minitimeMar Aug 30, 2011 4:19 pm Scris de 3lektra

» melodii si clipuri dragi inimilor noastre...acceptam si dedicatii:p
Ce parere ai despre ... Icon_minitimeSam Aug 27, 2011 2:07 pm Scris de 3lektra

» cel mai mare roman
Ce parere ai despre ... Icon_minitimeVin Mar 19, 2010 8:23 pm Scris de 3lektra

» ploaie de cuvinte
Ce parere ai despre ... Icon_minitimeLun Noi 16, 2009 9:58 pm Scris de 3lektra

Top postatori
3lektra
Ce parere ai despre ... Vote_lcapCe parere ai despre ... Voting_barCe parere ai despre ... Vote_rcap 
Bibi
Ce parere ai despre ... Vote_lcapCe parere ai despre ... Voting_barCe parere ai despre ... Vote_rcap 
cassalbinutza
Ce parere ai despre ... Vote_lcapCe parere ai despre ... Voting_barCe parere ai despre ... Vote_rcap 
hera
Ce parere ai despre ... Vote_lcapCe parere ai despre ... Voting_barCe parere ai despre ... Vote_rcap 
recul
Ce parere ai despre ... Vote_lcapCe parere ai despre ... Voting_barCe parere ai despre ... Vote_rcap 
Lumi
Ce parere ai despre ... Vote_lcapCe parere ai despre ... Voting_barCe parere ai despre ... Vote_rcap 
alinutza
Ce parere ai despre ... Vote_lcapCe parere ai despre ... Voting_barCe parere ai despre ... Vote_rcap 
LMO
Ce parere ai despre ... Vote_lcapCe parere ai despre ... Voting_barCe parere ai despre ... Vote_rcap 
GEO_STUFF
Ce parere ai despre ... Vote_lcapCe parere ai despre ... Voting_barCe parere ai despre ... Vote_rcap 
Mobyx
Ce parere ai despre ... Vote_lcapCe parere ai despre ... Voting_barCe parere ai despre ... Vote_rcap 
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit
Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa blackvelvet pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa blackvelvet pe site-ul dvs. de bookmarking social
Ceas

I made this widget at MyFlashFetish.com.

Horoscop
HOROSCOP ZILNIC

astromax.eva.ro
Radio


 

 Ce parere ai despre ...

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeJoi Feb 26, 2009 11:55 am

Doresc ca aici sa spunem sincer parerea noastra despre fiecare user in parte. Doresc o parere sincera si nimeni nu are voie sa se supere.
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeJoi Feb 26, 2009 11:58 am

consider ca ai avut initiativa si trebuie ca tot tu sa dai startul...
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeJoi Feb 26, 2009 12:29 pm

eu am lansat in "eter" provocarea, acum sa vad daca scrieti. normal ca voi scrie si eu
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeVin Feb 27, 2009 10:28 am

ok...

parerea mea din momentul de fata....(nu neg ca s-ar putea si schimba in viitor)

despre nicole...
o vad fiind o tipa extrovertita, careia ii place statutul de lider, care trece destul de usor de la o situatie la alta, indiferent ca e in favoarea ei sau nu,cu un caracter puternic, care probabil s-a otelit si-n urma unor dezamagiri si esecuri, ...imi place faptul ca-si recunoaste greselile , insa cel mai mult apreciez ca nu e falsa...nu e foarte diplomata, dar e una dintre foarte putinele persoane care au ramas neschimbate , exact ca si atunci cand le-am cunoscut....nu face efortul de a parea altfel decat cum este. iar, in interiorul ei, simt un suflet foarte cald...nu e o magulire, ...exact asta cred.

despre adri...
adri e tipul de femeie care ti-ai dori-o prietena...este genul de femeie loiala, chiar prea..uneori...are un temperament irascibil, cand cineva o jigneste si de asemenea, o percep o persoana extrem de orgolioasa. se dedica in totalitate prieteniei si sufera atunci cand e dezamagita, insa orgoliul enorm nu lasa sa se vada asta...ma bucur din suflet ca este prietena mea, si cred ca e omul care-ti sare in ajutor cu toate puterile atunci cand ai nevoie...si ea are un suflet foarte bun....dar la adri, asta intra in normalitate, pt ca deriva ,cred , si din sentimentul matern....

despre melo...
despre melo...nu stiu ce sa spun...as putea crede ca avem destule asemanari in ceea ce priveste natura noastra...dar in alta ordine de idei,
ei ii place sa conduca, are un orgoliu destul de pronuntat, insa experienta o face sa cedeze de multe ori, chiar de e in defavoarea ei, la ea tronand de departe...diplomatia...cred ca e foarte ambitioasa, si ar face aproape orice pt a-si atinge scopul...e o familista convinsa,si o vorbareata ...de asemenea...
o simt de multe ori alunecoasa, dar ...isi cunoaste limitele, ceea ce o face foarte placuta celorlalti...
dar, repet, din discutiile avute, am avut sentimentul de multe ori ca gandim la fel, sau cel putin apropiat...


MA BUCUR CA V-AM CUNOSCUT SI CA SUNTETI PRIETENELE MELE!!! chiar daca ma deosebeste de voi...accentul...

despre recul...
multe nu pot spune...il cunosc f putin...
il percep foarte orgolios si un tip inteligent , dar mi se pare prea profund, uneori...
ii place sa fie ascultat, nu stiu in ce masura stie sa si asculte...ii place sa impresioneze si sa produca senzatie...nu-l vad un afemeiat...deocamdata...
si, uneori, ...deranjant de curtenitor...desi, face asta doar pt impresie, si nu ca ar crede chiar atat in curtoazie...


si acum...astept....(sa nu dati tare)
in caz ca am omis ceva, o sa revin cu completari.... Embarassed


Ultima editare efectuata de catre cassalbinutza in Vin Feb 27, 2009 2:51 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeVin Feb 27, 2009 11:24 am

curajoasa alinutza noastra...bravo felicitari
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeVin Feb 27, 2009 11:52 am

Nicole a scris:
curajoasa alinutza noastra...bravo felicitari




Shocked Shocked Shocked
daca venea Craciunul, ceream un porc...dar , ca se apropie Pastele, te astept cu mielul... flower
Sus In jos
recul
Silver
Silver
recul


masculin
Numarul mesajelor : 222
Varsta : 48
Data de inscriere : 18/02/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeVin Feb 27, 2009 12:08 pm

cassalbinutza a scris:
ok...


despre recul...
multe nu pot spune...il cunosc f putin...
il percep foarte orgolios si un tip inteligent , dar mi se pare prea profund, uneori...
ii place sa fie ascultat, nu stiu in ce masura stie sa si asculte...ii place sa impresioneze si sa produca senzatie...nu-l vad un afemeiat...deocamdata...
si, uneori, ...deranjant de curtenitor...desi, face asta doar pt impresie, si nu ca ar crede chiar atat in curtoazie...


si acum...astept....(sa nu dati tare)
in caz ca am omis ceva, o sa revin cu completari.... Embarassed

este dom'le! ma simt gol pusca! cam asta sunt, poate nu atat de inteligent pe cat crezi tu, prin natura meseriei mi-am dezvoltat un anumit limbaj....in rest cred ca m-ai ghicit. felicitari! si sper sa nu crezi ca raspunsul meu este doar pt impresie sau din falsa curtoazie. ganduri bune!
Sus In jos
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeVin Feb 27, 2009 12:17 pm

imbracarea repede!!! doar nu vrei sa murim de inima!!!!
si app...am zis "inteligent"...geniile le-as clasa altfel... flower
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeVin Feb 27, 2009 12:24 pm

cassalbinutza a scris:
Nicole a scris:
curajoasa alinutza noastra...bravo felicitari




Shocked Shocked Shocked
daca venea Craciunul, ceream un porc...dar , ca se apropie Pastele, te astept cu mielul... flower


Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed sorry


Ce parere ai despre ... Miel
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeVin Feb 27, 2009 1:10 pm

multumesc frumos....
uite-asa am scapat de-o cheltuiala... Basketball
Sus In jos
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeVin Feb 27, 2009 3:20 pm

mi-e extrem de greu sa va caracterizez pe voi!
imi sunteti dragi exact asa cum sunteti,si nu m-am gandit niciodata de ce sunteti asa sau cum as vrea eu sa fiti...
dar o sa incerc sa o fac pentru a nu-mi aprinde paie in cap cu voi affraid
NICOLE
fiinta cea mai directa pe care am intalnit-o..conform vb batranesti:"ce-i in gusa-i si-n capusa"
ii apreciez sinceritatea si mai ales faptul ca stie sa-si sustina cu tarie punctul de vedere indiferent de situatie.
este un amestec de inocenta feminina si de putere
stie sa fie dulce si eleganta dar poate sa te faca cu ou si otet daca se simte atacata
e o luptatoare si stie exact ce trebuie sa faca pt a ajunge acolo unde doreste
nu cedeaza niciodata chiar daca stie ca atitudinea ei poate avea repercursiuni din cele mai neplacute.
daca ajungi la sufletul ei...vei avea in ea cea mai devotata prietena...cel mai infocat sustinator si cea mai intelegatoare aliata.
este extrem de inteligenta si de aceea nu suporta prostia...
este sincera si de aceea detesta minciuna....
si mai ales...este o frumoasa si o eleganta...si eu o iubesc de mor!
Sus In jos
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeVin Feb 27, 2009 3:31 pm

ALBINUTZA
e surioara mea mai mica....sora pe care chiar daca o aveam...nu ma puteam asemana cu ea asa de mult
dupa cum a zis si ea...ne regasim gandind la fel
caracterizand-o pe ea...parca m-as caracteriza pe mine...si de aceea nu o sa-i spun cat e de desteapta...de subtila si de profunda in gandire Embarassed
e spontana si are simtul umorului foarte dezvoltat
cred ca e sufletul petrecerii indiferent unde ar merge.
uneori ii sare tandara cam repede...dar la fel de repede ii si trece..e ca un foc de paie..
nu cred ca poate tine dusmanie cuiva
e ca un copilas rasfatat(si chiar merita sa fie)...se alinta si in acelasi timp e ferma cand e vb sa-si apere "interesele"
isi iubeste familia extrem de mult...si ei sunt pt ea ca un izvor datator de viata....traieste prin ei si pentru ei.
e sensibila si uneori retrasa in prezenta pers necunoscute(aici trebuie sa mai lucram. Razz )dar deindata ce s-a obisnuit cu "atmosfera" preia stafeta si devine,asa cum am mai spus,sufletul petrecerii...
in prezenta ei te simti in largul tau....e prietenoasa si te face sa zambesti indiferent de starea pe care o ai...
acestea fiind spuse...ii repet ceea ce ii spun mereu:LOVIU HARD SI HOT!
Sus In jos
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeVin Feb 27, 2009 3:44 pm

ADRIIIIIII
scumpetea noastra!
e frumoasa forumului...si sufletul ei e la fel de frumos precum chipul!
sensibila...uneori suspicioasa...nu suporta gandul ca ai putea fi suparata pe ea..
se agita,sufera,plange doar daca i se pare ca nu o mai iubesti Razz
are un suflet mare si iubitor...unde avem loc toate si stam confortabil! king
e impaciuitoare...i-ar placea ca in jurul ei sa pluteasca dragostea pe norisori pufosi lol!
a fost ferita in viata de obstacole mari si de oameni rai(si ma bucur pt asta)dar tocmai din pricina asta...are prea mare incredere in oameni...si va avea cu siguranta dezamagiri...
o compar cu o pisicuta dulce si rasfatata...dar cu gherute ascutite daca trebuie...
e foarte mandra de familia ei(pe buna dreptate) si de realizarile ei de pana acum
e muncitoare si descurcareata daca trebuie....dar parerea mea e ca e genul de femeie casnica...femeia clasica ,care sta acasa si ii asteapta pe ai ei de fiecare data cu bucurie...facandu-le toate poftele... , avand grija sa fie totul in armonie si sacrificandu-se pt ei daca e necesar.
e mama pe care orice copil o viseaza ,si sotia pe care orice barbat si-ar dori-o alaturi...grijulie,devotata,iubitoare...
isi iubeste prietenii si este mereu alaturi de ei si simpla ei prezenta te determina sa te destinzi si sa o placi...
si-a castigat un loc important in inima mea si desi stie asta.... o sa i-o spun iar...si iar:te iubesc mult adri...si sa ramai asa cum esti!
nu trebuie sa schimbi nimic la tine!


Ultima editare efectuata de catre Melodia in Vin Feb 27, 2009 4:02 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeVin Feb 27, 2009 3:53 pm

RECUL
cam greu sa-i fac o caracterizare deoarece il cunosc prea putin...
e un barbat destept,cultivat...stie ce si cand sa spuna
pare genul omului foarte organizat,logic si posibil pedant si tipicar..
din cat am reusit sa aflu..e un familist convins (si il aplaud pt asta)un tata mandru si iubitor..
ii place jocul...si e un bun "jucator"
are replica si spontaneitate si e expert in a evita situatiile care nu-i plac(se numeste alunecos cumva? lol!)
este un tip educat si plin de bun simt...usor smecheras dar simpatic.
dupa ce il voi descoase mai bn(daca voi avea ocazia)o sa incerc sa-i fac o caracterizare mai amanuntita.
Sus In jos
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeSam Feb 28, 2009 9:17 am

felicitarile mele sincere, mel...la tine e nativ , cred, talentul scriitoricesc...
bravo! a fost o incantare sa-ti citesc randurile... indragostiti
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeSam Feb 28, 2009 3:40 pm

foarte bine scris si a descris perfect trasaturile de caracter ale nostre
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeLun Mar 02, 2009 9:06 am

melodia
cand am cunoscut-o mi-am spus uite o persoana incisiva si directa,dar corecta . pe parcurs m-am convins ca nu m-am inselat. este un caracter puternic si o familista convinsa, sotul si fiul sunt cele mai importante persoane din viata ei si ar face orice sa-si apere familie de intrusi si de rautati. cu prietenii este blanda ,impaciuitore dar ii si certa cand au gresit sau cand au tendinta de a exagera. prietenii pe care ii stimeaza si tine la ei au dreptul sa greseasca de mai mute ori, fara a simtii nuielusa ,dar cei care nu conteaza ca persoane si nu sunt importanti , vor fi inlaturati fara drept de apel din viata ei si a familiei . este un bun lider ,dar liderul caruia ii place sa stea in umbra.este o luptatoare si din pacate a invatat sa lupte din copilarie, cand altele inca visau printi si feti frumosi mell dadea piept cu viata si cu tot ce implica ea. greseste cateodata ca-i pune inaintea interesului ei pe ceilalti .
imi place sa vorbesc cu ea, sa ma sfatuiesc , sa-i aud glasul placut si linistitor la telefon. imi plac la nebunie surprizele care mi le face, este sora pe care nu am avut-o niciodata si pe care nu doresc sa o pierd. o respect ca femeie ,ca mama, ca sotie si ca prietena.


Ultima editare efectuata de catre Nicole in Lun Mar 02, 2009 1:30 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeLun Mar 02, 2009 10:03 am

albinutza
pe albina o stiu de ceva vreme, dar de cunoscut in adevaratul sens al cuvantului de cateva luni. odata mi-a spus o fraza care m-a ars ca un fier incins "imi doream sa fiu remarcata de voi si nicioadata nu m-ati vazut" . imi cer iertare ca luata de val si de un razboi fara finalitate nu am vazut ce femeie extraordinara este. acum cand am petrecut ore si ore impreuna mi-am dat seama ca are un fin simt al umorului . este dulce si inocenta si cum spuneam eu candva un copil intr-un trup de femeie. este genul de mama prietena, de sotie blanda si iubitoare, are puterea extraordinara sa ierte si sa o ia de la capat. o ardeleanca molcoma si calina , cu accentul dulce si cantat ca in ardeal, cand vorbesti cu ea iti susura ca un izvor limpede si cristalin. cand se supara este ca o furtuna intr-un pahar cu apa ...cum vine supararea asa ii si trece. o prietena devotata ,care tine de prietenie oricare ar fi piedicile, barierele care trebuiesc trecute. este devotata si plina de surprize ca o zi de Craciun.


Ultima editare efectuata de catre Nicole in Lun Mar 02, 2009 1:32 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeLun Mar 02, 2009 10:35 am

adriana

adriana este inocenta si dragalasenia intruchipata , dar totodata si o femeie foarte puternica . a putut sa treaca peste greutati si peste durerea de a lasa in Romania o parte din familie si in special mama(pe care o iubeste ca pe ochii din cap) si a plecat in Italia pentru ai oferii fiicei ei un viitor bun. Nu oricine gaseste puterea interioara sa lucreze si sa traiasca intr-o tara care ne respinge. asta spune multe despre Adriana si despre puterea ei de caracter. ma incanta cu preparatele ei culinare si cu torturile uriase . o femeie frumoasa, delicata ,care isi pastreaza prospetimea adolescentei. o mama fericita cu o fetita care ar fi perfecta pentru reclame.cateodata se supara, ne apostrofeaza cu of,dar ii trece repede. este femeia dedicata vietii de familie si prietenilor. prietena perfecta care in ciuda distantei pune mana pe telefon si te suna sa te intrebe "ce faci si cum iti mai este?" cine o are aproape si ca ruda ,dar si ca prietena este o persoana castigata .


Ultima editare efectuata de catre Nicole in Lun Mar 02, 2009 1:34 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeLun Mar 02, 2009 10:54 am

recul

el este nou intrat in familia noastra, dar imi da sensatia de deja vu,parca l-as cunoaste de undeva...
este o persoana inteligenta,cu mult simt al umorului, cateodata un pic fortat. stie sa complimenteze si mai ales stie ce trebuie sa spuna sa castige stima si uneori afectiunea. este complex in gandire ,aproape matematic, ii place sa fie logic si sa aiba o explicatie la fiecare lucru in parte. nu cred ca este omul hazardului. un bun om de decizie si un executant dificil. isi mascheaza sensibilitatea pentru a nu fi vulnerabil. isi face prieteni cu greu,intai ii analizeaza si ii testeaza si apoi daca considera ca merita atunci ii accepta in viata lui atat reala si virtuala. doreste sa pastreze o aura de mister si uraste sa fie prins pe picior gresit. cred ca daruieste mult si doreste sa primeasca cu aceiasi masura.
ma bucur ca este printre noi si ca ne-a ales ca amice virtuale.
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeLun Mar 02, 2009 12:45 pm

manca-o-ar mama pe ea de fata desteapta!
bun observator mai esti!muahhhhhhhhhhh
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeLun Mar 02, 2009 1:26 pm

Embarassed Embarassed Embarassed
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeLun Mar 02, 2009 3:10 pm

uaaauuuuu...nicole....

cel mai mult mi-a placut...inocenta mea!!! Embarassed

frumos ai scris!!! indragostiti
Sus In jos
recul
Silver
Silver
recul


masculin
Numarul mesajelor : 222
Varsta : 48
Data de inscriere : 18/02/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeLun Mar 02, 2009 6:45 pm

multe de spus, timp putin...cu riscul de a va supara, inca nu voi posta despre nici una dintre voi. totusi parerea mea e fiecare dintre voi s-a caracterizat pe ea insasi scriind despre ceilalti, asadar totul a iesit cumva pe ....dos!
multumesc frumos pentru parerile bune pe care le aveti despre mine, promit ca zilele urmatoare sa incerc sa va descriu si eu in cateva randuri, in functie de timp , dar mai ales de spatiu! (la birou e tare ,,stramt")
ganduri bune!
Sus In jos
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeLun Mar 02, 2009 8:24 pm

Multumesc Nicol , prietena draga pt cuvintele tale frumoase , m-am emotionat...
am sa-mi scriu si eu parerea despre voi, dar pt asta imi trebuie putin timp...am sa scriu ceea ce simt pt fiecare in parte fara sa fac complimente
daca nu as fi avut pareri bune despre voi cu siguranta nu as fi fost aici
Sus In jos
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeLun Mar 02, 2009 8:25 pm

Pe Recul eu nu-l cunoasc aproape deloc, mai mult din descrierile fetelor ,dar am sa-i urmaresc postarile si sigur imi voi face o parere
Sus In jos
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 9:32 am

recul a scris:
multe de spus, timp putin...cu riscul de a va supara, inca nu voi posta despre nici una dintre voi. totusi parerea mea e fiecare dintre voi s-a caracterizat pe ea insasi scriind despre ceilalti, asadar totul a iesit cumva pe ....dos!
multumesc frumos pentru parerile bune pe care le aveti despre mine, promit ca zilele urmatoare sa incerc sa va descriu si eu in cateva randuri, in functie de timp , dar mai ales de spatiu! (la birou e tare ,,stramt")
ganduri bune!




mi-ar fi placut sa apelezi de data asta la simtul tau superdezvoltat al profunzimii si sa raspunzi pe masura...
n-ai fost nici macar prin preajma adevarului, si e f vizibila superficialitatea cu care ai raspuns dar si cu care ai urmarit postarile noastre.,..
ai vrut tu sa scrii ceva anume, dar ...a iesit cu totul altceva..
fiecare om e unic in felul sau, si nu cred ca putem fi toate 2 in unu sau 3 in 1...una e diplomata , alta nu...deci e clar ca nu se poate ca persoana care a facut descrierea sa fie si una si alta...una e grijulie, alta mai superficiala...deci...
ai vrut sa ne surprinzi cu concluzia trasa de tine, ...dar pe mine m-ai enervat, doar.
nu cred ca sunt in asentimentul celorlalte fete, insa ...asta simt acum...
Sus In jos
recul
Silver
Silver
recul


masculin
Numarul mesajelor : 222
Varsta : 48
Data de inscriere : 18/02/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 9:42 am

cassalbinutza a scris:
recul a scris:
multe de spus, timp putin...cu riscul de a va supara, inca nu voi posta despre nici una dintre voi. totusi parerea mea e fiecare dintre voi s-a caracterizat pe ea insasi scriind despre ceilalti, asadar totul a iesit cumva pe ....dos!
multumesc frumos pentru parerile bune pe care le aveti despre mine, promit ca zilele urmatoare sa incerc sa va descriu si eu in cateva randuri, in functie de timp , dar mai ales de spatiu! (la birou e tare ,,stramt")
ganduri bune!




mi-ar fi placut sa apelezi de data asta la simtul tau superdezvoltat al profunzimii si sa raspunzi pe masura...
n-ai fost nici macar prin preajma adevarului, si e f vizibila superficialitatea cu care ai raspuns dar si cu care ai urmarit postarile noastre.,..
ai vrut tu sa scrii ceva anume, dar ...a iesit cu totul altceva..
fiecare om e unic in felul sau, si nu cred ca putem fi toate 2 in unu sau 3 in 1...una e diplomata , alta nu...deci e clar ca nu se poate ca persoana care a facut descrierea sa fie si una si alta...una e grijulie, alta mai superficiala...deci...
ai vrut sa ne surprinzi cu concluzia trasa de tine, ...dar pe mine m-ai enervat, doar.
nu cred ca sunt in asentimentul celorlalte fete, insa ...asta simt acum...


cred ca superficialitatea in cazul asta iti apartine. eu nu am vrut sa spun decat ca fiecare dintre voi a facut niste descrieri intr-un anumit fel, care de fapt caracterizeaza persoana care a scris, nu numai cea despre care a scris...ma rog, chiar daca nu ma deranjeaza, imi permit totusi sa iti spun ca, fara sa vrei poate, jignesti un pic. si nu ma refer neaparat la postul asta, ci mai mult la ce ai scris pe chat.
ganduri bune.
Sus In jos
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 10:58 am

'imi permit" sa-ti spun ca nu cred ca ne-am facut autocaracterizare...asta e o certitudine!!! mai putin pt tine...
si, poate ai vrut sa ne spui ca in functie de caracterul fiecareia, am facut descrieri prin prisma personala , care poate par la fel dar spuse in cuvinte diferite... calc aruncat pumn
Sus In jos
recul
Silver
Silver
recul


masculin
Numarul mesajelor : 222
Varsta : 48
Data de inscriere : 18/02/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 11:21 am

cassalbinutza a scris:
'imi permit" sa-ti spun ca nu cred ca ne-am facut autocaracterizare...asta e o certitudine!!! mai putin pt tine...
si, poate ai vrut sa ne spui ca in functie de caracterul fiecareia, am facut descrieri prin prisma personala , care poate par la fel dar spuse in cuvinte diferite... calc aruncat pumn


pai cine a zis ca va faceti autocaracterizare???????????????? am spus doar ca felul in care caracterizati va tradeaza caracterul! discutia asta incepe sa ma sperie un pic...PACE!!!
Sus In jos
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 11:32 am

mai greu azi, ...dar fie...
PACE! chimie

a...si, n-as crede ca esti chiar atat de sperios sexi
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 11:36 am

recul a scris:
cassalbinutza a scris:
'imi permit" sa-ti spun ca nu cred ca ne-am facut autocaracterizare...asta e o certitudine!!! mai putin pt tine...
si, poate ai vrut sa ne spui ca in functie de caracterul fiecareia, am facut descrieri prin prisma personala , care poate par la fel dar spuse in cuvinte diferite... calc aruncat pumn


pai cine a zis ca va faceti autocaracterizare???????????????? am spus doar ca felul in care caracterizati va tradeaza caracterul! discutia asta incepe sa ma sperie un pic...PACE!!!


aplaud aplaud hai ca m-ati facut sa rad ...sunteti super dulci


Ultima editare efectuata de catre Nicole in Mar Mar 03, 2009 2:01 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 11:39 am

daaaaaaaaa...sunt atat de dulce azi, nicole, ...ca si eu ma intreb daca u voi da in diabet!...si ma vad si foarte blanda... om cu caine


si-mi plac emoticoanele foarte...
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 11:44 am

ma bucur ca-ti plac....ca ma chinui la ele calc aruncat
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 11:50 am

abia astept sa le folosesc...
am vazut unul acolo....care, nu stiu cum, dar mi-ar place sa-l pun undeva... sexi
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 12:45 pm

cassalbinutza a scris:
abia astept sa le folosesc...
am vazut unul acolo....care, nu stiu cum, dar mi-ar place sa-l pun undeva... sexi


de asta zisesi fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 12:49 pm

aoleuuuuuu............ Embarassed mirare nebunila
Sus In jos
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 7:16 pm

aplaudat aplaudat aplaudat
Sus In jos
recul
Silver
Silver
recul


masculin
Numarul mesajelor : 222
Varsta : 48
Data de inscriere : 18/02/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeMier Mar 04, 2009 9:38 pm

sa incerc sa va spun cum va vad eu? oki doki, nu stiu de ce , dar am impresia ca o sa regret...

albinutza
primul lucru care imi vine in minte cand ma gandesc la ea, e inocenta. categorica dar corecta in mare masura, nu ezita sa spuna ce are de spus, chiar daca deranjeaza. pentru ea nu exista decat alb si negru, nu ar minti nici daca viata ei ar depinde de asta. e genul de om care te leaga de catarg pentru a nu raspunde chemarii sirenelor, convinsa fiind ca e singurul lucru bun pe care il poate face pentru tine. nu o intereseaza daca franghiile iti provoaca rani, daca trebuie, trebuie si gata! oricum va avea grija sa iti ingrijeasca ranile, astfel incat sa nu ramana nici urma de cicatrice.
fiind orgolioasa, chiar daca pentru ea nu exista decat adevarurile ei, accepta si adevarurile celorlalti cu resemnarea omului implinit caruia viata i-a oferit tot ce ar fi vrut sa ceara. placuta si discreta, stie sa asculte dar vrea sa fie ascultata in aceasi masura. un pic grabita in aprecieri, reactioneaza aproape intotdeauna la primul impuls. totusi, chiar daca te ,,inteapa", o face intr-un mod atat de firesc ca ramai cu gura cascata, ba mai mult, iti vine sa iti ceri iertare.
pentru albinutza, prima impresie e cruciala! e baza pe care iti va construi statuia sau esafodul, depinde cat esti de norocos! nu ii plac linguselile si lingusitorii, fie ei barbati sau femei.
ca o concluzie, un om pe care te poti baza. sinceritatea ei te va ajuta intotdeauna sa iei decizia corecta atunci cand esti in impas . dar nu cred ca e omul care te va

nu stiu in ce masura am reusit sa ma fac inteles, dar sper ca , daca ai nelamuriri , sa ma intrebi inaite de a ma pocni in tampla stanga!
Sus In jos
recul
Silver
Silver
recul


masculin
Numarul mesajelor : 222
Varsta : 48
Data de inscriere : 18/02/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeMier Mar 04, 2009 10:17 pm

mell...

o femeie plina de viata! poate fi sufletul unei petreceri in aceasi masura in care poate fi colegul care sta peste program sa te ajute sa termini o lucrare. stie sa aprecieze si nu lasa impresia ca ar vrea sa fie apreciata, constienta fiind de valoarea ei. ajutata si de usurinta cu care isi gaseste cuvintele, poate salva o zi mai putin buna sau o discutie pe cale sa devina monotona fara nici un efort. impresia de superficialitate pe care ti-o lasa la prima vedere, impresie pe care o cultiva cu zambetul in coltul gurii, dispare rapid. e genul de om pe care ai vrea sa il iei cu tine peste tot: la serviciu, in concediu, la pescuit sau la gratar cu prietenii, stie foarte bine cand sa fie serioasa, cand sa glumeasca, cand sa se alinte sau cand sa fie ironica. o discutie cu ea e ca o cupa de sampanie: spumoasa si efervescenta. iar daca nu esti obisnuit cu ,,alcoolul" , te ameteste bine. asa ca daca nu ai ,,antrenament', mai bine pleci inaite de ora inchiderii.

deocamdata , atat....
Sus In jos
recul
Silver
Silver
recul


masculin
Numarul mesajelor : 222
Varsta : 48
Data de inscriere : 18/02/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 9:10 am

nicole

e omul pe care e bine sa il tii langa tine. te va trage intotdeauana de maneca atunci cand esti pe cale sa faci o prostioara si va face asta atat de energic incat a doua oara nu va mai fi cazul. stie sa puna punctul pe i la fel de bine cum stie sa puna punct unei discutii. severa si exigenta, nu tolereaza incompetenta, nepriceperea sau delasarea. cred ca cei care reusesc sa se ridice la pretentiile ei, au numai de castigat, are capacitatea sa alinte si sa laude cu aceasi intensitate cu care sanctioneaza. are multa incredere in ea, pentru ca STIE ca STIE! nu o deranjeaza sa fie contrazisa, daca cel care o contrazice are argumente. asta nu inseamna ca intotdeauana ii va da si dreptate!
in alta ordine de idei, e o femeie sceptica si uneori banuitoare. nu stiu daca este rodul unor experiente trecute mai neplacute sau se comporta asa doar aici. un pic feminista, ii place sa conduca si sa organizeze. si o face bine, cea mai buna dovada este chiar forumul. nimic nu e lasa la voia intamplarii, pentru ca trebuie sa fie PERFECT, nu?

cam atat....deocamdata.
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 9:32 am

frumoase cuvinte lol! un adevarat domn...sper sa ai totusi o preferata verde de la amor


Ultima editare efectuata de catre Nicole in Joi Mar 05, 2009 10:20 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 10:07 am

recul a scris:
sa incerc sa va spun cum va vad eu? oki doki, nu stiu de ce , dar am impresia ca o sa regret...

albinutza
primul lucru care imi vine in minte cand ma gandesc la ea, e inocenta. categorica dar corecta in mare masura, nu ezita sa spuna ce are de spus, chiar daca deranjeaza. pentru ea nu exista decat alb si negru, nu ar minti nici daca viata ei ar depinde de asta. e genul de om care te leaga de catarg pentru a nu raspunde chemarii sirenelor, convinsa fiind ca e singurul lucru bun pe care il poate face pentru tine. nu o intereseaza daca franghiile iti provoaca rani, daca trebuie, trebuie si gata! oricum va avea grija sa iti ingrijeasca ranile, astfel incat sa nu ramana nici urma de cicatrice.
fiind orgolioasa, chiar daca pentru ea nu exista decat adevarurile ei, accepta si adevarurile celorlalti cu resemnarea omului implinit caruia viata i-a oferit tot ce ar fi vrut sa ceara. placuta si discreta, stie sa asculte dar vrea sa fie ascultata in aceasi masura. un pic grabita in aprecieri, reactioneaza aproape intotdeauna la primul impuls. totusi, chiar daca te ,,inteapa", o face intr-un mod atat de firesc ca ramai cu gura cascata, ba mai mult, iti vine sa iti ceri iertare.
pentru albinutza, prima impresie e cruciala! e baza pe care iti va construi statuia sau esafodul, depinde cat esti de norocos! nu ii plac linguselile si lingusitorii, fie ei barbati sau femei.
ca o concluzie, un om pe care te poti baza. sinceritatea ei te va ajuta intotdeauna sa iei decizia corecta atunci cand esti in impas . dar nu cred ca e omul care te va

nu stiu in ce masura am reusit sa ma fac inteles, dar sper ca , daca ai nelamuriri , sa ma intrebi inaite de a ma pocni in tampla stanga!


daca -mi ramane cea dreapta ...e ok...
puteai sa spui totul la propiu, si nu la figurat...pt ca acum , ma si vad in larg, cu pletele fluturandu-mi in vant , cu omul drag legat fedeles de catarg...mai departe, las imaginatia sa lucreze....
ai dreptate in mare parte...sunt impulsiva si deseori am de patimit din asta...
mah..dar m-ai despuiat complet..cu cat citesc mai mult, cu atat imi dau seama ca sunt ca o carte deschisa !!!pffffffffff

auzi....dar cum faci sa-ti placa 3 femei deodata si sa nu le gasesti nici un cusur? ma cam framanta treaba asta...suntem chiar atat de bune??????? sexi


Ultima editare efectuata de catre cassalbinutza in Joi Mar 05, 2009 10:16 am, editata de 1 ori
Sus In jos
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 10:13 am

albinutza mea....plina de imaginatie! cupidon
se vede cu pletele in vant...pe o corabie..in largul oceanului...cu iubitul legat de catarg(atat se poate spune pe forum)...mai departe imaginatia ei lucreaza...dar si a mea lover
apoi se plange ca a fost despuiata...totalmente...de aici..numai imaginatia mea are de lucru sexi2
apoi se intreaba cum unui barbat ,galant de felul lui,ii pot placea trei femei...si aici las imaginatia tuturor sa lucreze sexi girl
Sus In jos
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 10:19 am

nu degeaba m-am uitat duminica la "piratii din caraibe" ambele variante....


dar acu...mel...recunoaste cinstit! te roade o invidieeeeee......nici nu mai are rost sa recurgi la diete!!! slabesti instantaneu!!! mustiuc
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 10:21 am

chimie albi cred ca vei avea surprize din parte lui mell
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 10:25 am

a lui mel??? ma rog...desi mi-as fi dorit din partea altcuiva... cap5
Sus In jos
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 10:27 am

cassalbinutza a scris:
nu degeaba m-am uitat duminica la "piratii din caraibe" ambele variante....


dar acu...mel...recunoaste cinstit! te roade o invidieeeeee......nici nu mai are rost sa recurgi la diete!!! slabesti instantaneu!!! mustiuc
deja simt cum ma ia o invidieeeeeeeeee....vis a vis de imaginatia te debordanta,incat te-as lua consilier pe probleme de imaginatie...
de slabit..deja am inceput,fara efort,sa slabesc numai imaginandu-mi ceea ce ai putea tu sa-ti imaginezi lovitura in cap ...si pentru asta iti multuumesc anticipat!
mai am de dat cateva kg jos,asa ca rugamintea mea este sa-mi alimentezi invidia ,cat poti tu de mult secret
Sus In jos
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 10:35 am

ce fisa postului o fi avand si asta? auzi...consilier de imaginatie.... palma iti poti"imagina"ce-ar iesi din imaginatia mea plus imaginatia ta???? nebunila


totusi, pt ca-mi esti draga, nu te pot lasa prada suferintei...asa ca ma abtin sa-mi etalez talentele ascunse.... dintiii
si, de altfel nu vreau sa-ti distrag atentia de la .....lucruri mai importante.........(nu pot sa le numesc aci...) buzzzz
Sus In jos
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 10:55 am

imaginatia ta+imaginatia mea=bomba nucleara salut curentat
totusi nu te abtine de la a-mi impartasi rodul imaginatiei tale...ma incita fenomenul si imi creste adrenalina elefantul dansator ,plus ca imi starneste si mie imaginatia...ceea ce nu e un lucru tocmai rau...as indrazni sa spun foto
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce parere ai despre ... Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce parere ai despre ...
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» ce ne poti spune despre tine?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
blackvelvet :: DE ACOMODARE :: VREM SA NE CUNOASTEM...TU NU VREI?-
Mergi direct la: