blackvelvet
Bine ati venit pe forumul Blackvelvet!
Pentru a avea acces la toate categoriile forumului , va rugam sa va intregistrati.

Administratia
blackvelvet
Bine ati venit pe forumul Blackvelvet!
Pentru a avea acces la toate categoriile forumului , va rugam sa va intregistrati.

Administratia
blackvelvet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

blackvelvet

Nu putem face lucruri mari, doar lucruri marunte cu multa dragoste.
 
AcasaAcasa  velvetvelvet  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» hai salut!
Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 26, 2024 12:52 pm Scris de Melodia

» Leii - discutii
Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 27, 2012 9:40 am Scris de 3lektra

» La multi Ani de 8 Martie
Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 27, 2012 9:34 am Scris de 3lektra

» URARI PT SARBATORITII NOSTRI DRAGI!
Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 08, 2012 12:06 pm Scris de 3lektra

» cum va place ?...cafeaua,ce altceva?
Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 14, 2011 6:42 pm Scris de 3lektra

» Pro si contra
Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 30, 2011 4:19 pm Scris de 3lektra

» melodii si clipuri dragi inimilor noastre...acceptam si dedicatii:p
Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 27, 2011 2:07 pm Scris de 3lektra

» cel mai mare roman
Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mar 19, 2010 8:23 pm Scris de 3lektra

» ploaie de cuvinte
Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Noi 16, 2009 9:58 pm Scris de 3lektra

Top postatori
3lektra
Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Vote_lcapCe parere ai despre ... - Pagina 2 Voting_barCe parere ai despre ... - Pagina 2 Vote_rcap 
Bibi
Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Vote_lcapCe parere ai despre ... - Pagina 2 Voting_barCe parere ai despre ... - Pagina 2 Vote_rcap 
cassalbinutza
Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Vote_lcapCe parere ai despre ... - Pagina 2 Voting_barCe parere ai despre ... - Pagina 2 Vote_rcap 
hera
Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Vote_lcapCe parere ai despre ... - Pagina 2 Voting_barCe parere ai despre ... - Pagina 2 Vote_rcap 
recul
Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Vote_lcapCe parere ai despre ... - Pagina 2 Voting_barCe parere ai despre ... - Pagina 2 Vote_rcap 
Lumi
Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Vote_lcapCe parere ai despre ... - Pagina 2 Voting_barCe parere ai despre ... - Pagina 2 Vote_rcap 
alinutza
Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Vote_lcapCe parere ai despre ... - Pagina 2 Voting_barCe parere ai despre ... - Pagina 2 Vote_rcap 
LMO
Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Vote_lcapCe parere ai despre ... - Pagina 2 Voting_barCe parere ai despre ... - Pagina 2 Vote_rcap 
GEO_STUFF
Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Vote_lcapCe parere ai despre ... - Pagina 2 Voting_barCe parere ai despre ... - Pagina 2 Vote_rcap 
Mobyx
Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Vote_lcapCe parere ai despre ... - Pagina 2 Voting_barCe parere ai despre ... - Pagina 2 Vote_rcap 
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit
Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa blackvelvet pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa blackvelvet pe site-ul dvs. de bookmarking social
Ceas

I made this widget at MyFlashFetish.com.

Horoscop
HOROSCOP ZILNIC

astromax.eva.ro
Radio


 

 Ce parere ai despre ...

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 10:56 am

m-ai dat gata cu imi creste...adrenalina
sincer, sa speriasem putin geek
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 10:59 am

aoleu....nu-ti dori asa ceva! nici eu nu-mi doresc! cum sa-mi expun roadele imaginatiei pe un forum??? am fost banate odata, ...mai vrei???? ca astea sunt cu bulina rosie.... Embarassed Embarassed Embarassed
Sus In jos
recul
Silver
Silver
recul


masculin
Numarul mesajelor : 222
Varsta : 48
Data de inscriere : 18/02/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 11:02 am

auzi....dar cum faci sa-ti placa 3 femei deodata si sa nu le gasesti nici un cusur? ma cam framanta treaba asta...suntem chiar atat de bune??????? sexi[/quote]

....poate pentru ca am incercat sa nu va ,,judec" ca femei, ci ca ...parteneri de discutii???
Smile
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 11:07 am

albina, a fost odata ca niciodata

numai ca aici te banez eu daca nu ne povestesti fanteziile tale rosu verde
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 11:09 am

recul a scris:
auzi....dar cum faci sa-ti placa 3 femei deodata si sa nu le gasesti nici un cusur? ma cam framanta treaba asta...suntem chiar atat de bune??????? sexi

....poate pentru ca am incercat sa nu va ,,judec" ca femei, ci ca ...parteneri de discutii???



Smile[/quote]hai ca ne-ai tras un dus rece!!! ...partenerule!!!! aplaudat
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 11:11 am

am incercat noi sa-l prindem la inghesuiala,dar nu prea ne-a mers hochei
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 11:15 am

dar noi perseveram...am pierdut o lupta doar...
gasim noi ac de cojocul lui!!! asistenta
Sus In jos
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 11:16 am

vaaaaiiiii..."AC" am zis?????..... mirare
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 11:19 am

cassalbinutza a scris:
vaaaaiiiii..."AC" am zis?????..... mirare


zici si tu de ce posezi Wink
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 11:31 am

nu-mi vine a crede cum mi-a scapat...vorba... Embarassed
Sus In jos
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 11:33 am

ne trateaza ca pe parteneri...de aceea pe mine e dispus sa ma ia la pescuit lol!
tragem o" tarzaneasca "ca intre baieti...de ni se duce vestea king :drunken:
jucam si table...si poker...si barbut daca e cazul(desi nu ma prea pricep)...dar invat usor....si uit rpd palma
si daca e nevoie...mergem impreuna si la agatat...se stie ca "ma iubeste femeile"...deci succesul e garantat rautacios ...credeti ca e fraier si nu stie ce parteneri sa isi aleaga? galosi
Sus In jos
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 11:37 am

ceea ce e de apreciat...si dovedeste ca suntem doar niste parteneri...fara sa lase loc de alte interpretari Embarassed este faptul ca a facut caracterizarile in ordine alfabetica....albina,melodia,nicole!
felicitari!!!!!!!!...alunecos si rece si mai ales mareeeee smecher(parca am mai spus asta?! palma )...scz pentru lipsa de originalitate...dar nu m-am putut abtine colti
Sus In jos
recul
Silver
Silver
recul


masculin
Numarul mesajelor : 222
Varsta : 48
Data de inscriere : 18/02/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 12:39 pm

Melodia a scris:
ceea ce e de apreciat...si dovedeste ca suntem doar niste parteneri...fara sa lase loc de alte interpretari Embarassed este faptul ca a facut caracterizarile in ordine alfabetica....albina,melodia,nicole!
felicitari!!!!!!!!...alunecos si rece si mai ales mareeeee smecher(parca am mai spus asta?! palma )...scz pentru lipsa de originalitate...dar nu m-am putut abtine colti

smecher? da' de unde! am un prieten care spune ca a fi smecher inseamna a fi de doua ori prost si o data fraier...fara lipsa de modestie , nu cred ca e cazul, adica eu nu sunt fraier, dom'le!!!! sa fie clar.
desi au trecut cteva ceasuri de cand ati citit prima data parerile mele, vad ca inca mai comentati...vorba lui David (fi-miu): ,, oa'e ce'o fi?"
Sus In jos
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 12:41 pm

lasa mah...e corect asa!
tu la o tzuica, bere2 gratar ...eu la pupa, cu carma si cu ochii la catarg... gand
ce nu-ti place? mirare
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 12:43 pm

intotdeauna sa stai cu ochii pe catarg What a Face
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 12:44 pm

pfffff...merg ceasurile la fel! fotograf
Sus In jos
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 12:49 pm

recul a scris:
Melodia a scris:
ceea ce e de apreciat...si dovedeste ca suntem doar niste parteneri...fara sa lase loc de alte interpretari Embarassed este faptul ca a facut caracterizarile in ordine alfabetica....albina,melodia,nicole!
felicitari!!!!!!!!...alunecos si rece si mai ales mareeeee smecher(parca am mai spus asta?! palma )...scz pentru lipsa de originalitate...dar nu m-am putut abtine colti

smecher? da' de unde! am un prieten care spune ca a fi smecher inseamna a fi de doua ori prost si o data fraier...fara lipsa de modestie , nu cred ca e cazul, adica eu nu sunt fraier, dom'le!!!! sa fie clar.
desi au trecut cteva ceasuri de cand ati citit prima data parerile mele, vad ca inca mai comentati...vorba lui David (fi-miu): ,, oa'e ce'o fi?"


sa enumeram deci cu punct si de la capat:
1.prietenul tau se inseala...a fi smecher nu inseamna ca esti (2*prost+1*fraier)..e de bn in ziua de azi sa fii putin smecher...iti merge bn
2.tu fraier? departe de mine gandul asta...esti chiar prea destept pt gustul meu virtual Embarassed
3.nu comentam neaparat pe baza celor scrise de tine,ci.... asa au sarit replicile...ca broscutele dupa ploaie...si ma intreb si eu ca David"oa'e ce-o fi?!" de ai tu impresia asta?! te rasfeti putin? sau vrei sa continuam ca-ti cam place?! salut curentat
astfel aflam si noi ca ai o latura feminina...inversiunea psihologica..."va rog nu mai vb de mine...dar va implor sa o faceti! lol! ia-o ca pe un sofism pumn
Sus In jos
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 07, 2009 12:46 pm

se pare ca recul a fost deranjat de ...interpretarile care s-au dat ...dar, nu inteleg de ce, pt ca si-a luat si masuri de precautie...drept pt care a inceput cu..."o sa regret.."
deci, si-a tras aer in piept , si-a consolidat sufletul , ...si-a scris...
desigur, noi...carcotase cum sunt femelie, ne-am amuzat oarecum...dar , departe de noi gandul de-a ofensa pe cineva...a fost distractie pur si simplu, fara drept de interpretare...
se pare ca nu tine la gluma, s-a ofuscat si a ales calea cea mai ...usoara...ignoranta...
eu ..sunt de acord ...,insa mai cred ca inainte de-a lua o hotarare e bine sa te gandesti de doua ori...sa pui in balanta si sa vezi unde atarna mai greu...
iar daca recul a hotarat ca asta-si doreste...nu mai am nimic de zis...mi-a parut bine ca te-am cunoscut, mi-a facut placere dialogul si...ne-om mai intalni candva..undeva...
GANDURI BUNE !!!
Sus In jos
recul
Silver
Silver
recul


masculin
Numarul mesajelor : 222
Varsta : 48
Data de inscriere : 18/02/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 08, 2009 1:23 pm

cassalbinutza a scris:
se pare ca recul a fost deranjat de ...interpretarile care s-au dat ...dar, nu inteleg de ce, pt ca si-a luat si masuri de precautie...drept pt care a inceput cu..."o sa regret.."
deci, si-a tras aer in piept , si-a consolidat sufletul , ...si-a scris...
desigur, noi...carcotase cum sunt femelie, ne-am amuzat oarecum...dar , departe de noi gandul de-a ofensa pe cineva...a fost distractie pur si simplu, fara drept de interpretare...
se pare ca nu tine la gluma, s-a ofuscat si a ales calea cea mai ...usoara...ignoranta...
eu ..sunt de acord ...,insa mai cred ca inainte de-a lua o hotarare e bine sa te gandesti de doua ori...sa pui in balanta si sa vezi unde atarna mai greu...
iar daca recul a hotarat ca asta-si doreste...nu mai am nimic de zis...mi-a parut bine ca te-am cunoscut, mi-a facut placere dialogul si...ne-om mai intalni candva..undeva...
GANDURI BUNE !!!

pe mine nu m-a deranjat nimic, se pare cape tine te deranjeaza ceva. pacat ca nu ai curajul sa spui ce anume. si chiar nu stiu despre ce vorbesti , ce imi doresc? sa pare ca tu stii mai bine decat mine. poti sa ma acuzi de orice altceva, dar ignorant nu sunt, de fapt te contrazici si in posturile scrise despre mine. acum o saptamana eram ,,prea profund" acum sunt ignorant....?!?!?!?
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 08, 2009 1:29 pm

palma va tachinati ...

immm indragostiti
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
recul
Silver
Silver
recul


masculin
Numarul mesajelor : 222
Varsta : 48
Data de inscriere : 18/02/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 08, 2009 1:40 pm

Nicole a scris:
palma va tachinati ...

immm indragostiti

din pacate, nu. nu stiu ce crede albinutza, dar eu iau totul foarte in serios. imi lasa impresia ca vrea sa imi spuna ceva, poate isi va face timp sa ma lumineze candva...
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 08, 2009 1:44 pm

nu are nimic personal cu tine, poate ca ii place sa aveti un schimb de replici mai acide...atata tot
credeam ca te-ai obisnuit cu "acul" ei. nu cred ca este cazul sa te superi pe ea.
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
recul
Silver
Silver
recul


masculin
Numarul mesajelor : 222
Varsta : 48
Data de inscriere : 18/02/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 08, 2009 1:49 pm

poate...desi eu cred altceva.
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 08, 2009 1:54 pm

recul a scris:
poate...desi eu cred altceva.




salutaree sexi
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 09, 2009 11:29 am

regret nespus ca adri n-a fost pe aici sa ne ofere cate ceva din gandurile ei...mi-e dor de ea, si sper sa o vedem cat mai curand!!!
si-mi lipsesc si urarile ei, de seara, dimineta,...mereu insotite de cate o imagine superba... indragostiti
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 09, 2009 11:33 am

da...
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 8:44 am

recul a scris:
poate...desi eu cred altceva.


ce crezi?
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 5:01 pm

cassalbinutza a scris:
recul a scris:
poate...desi eu cred altceva.


ce crezi?


Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 5:21 pm

Trebuie sa spunem ce gindim altfel lasam loc de interpretari si nu ar fi bine pt armonia dintre noi
salut curentat
Sus In jos
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 21, 2009 12:14 pm

Nicole a scris:
cassalbinutza a scris:
recul a scris:
poate...desi eu cred altceva.


ce crezi?




de fapt...asa este...sau , cel putin asa ar trebui sa fie! macar aici, ca-n viata reala avem destule neplaceri! palma
Sus In jos
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 12:17 pm

total de acord cu tine!Albi...
Sus In jos
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 2:14 pm

bibi!
te asteptam si pe tine cu impresiile si parerile despre noi Embarassed
ne esti datoare salut curentat
Sus In jos
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 2:44 pm

Am sa spun parerea mea dar cind o sa am timp...desi voi stiti deja sunny
Sus In jos
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 25, 2009 10:52 am

te-am inteles cat timp erai la munci...
dar acum??? cum "n-ai timp"? Shocked
Sus In jos
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 25, 2009 6:05 pm

Pentru voi cu multa dragoste...din partea mea...

Sus In jos
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 25, 2009 6:14 pm

Este tot ceea ce eu simt fata de voi...pentru fiecare in parte

Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 25, 2009 7:16 pm

multumesc adri, este emotionant tristete
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 11:02 am

am recitit aceste doua pagini din forum...pana la urma, imi dau seama ca suntem chiar prieteni...ne tachinam, ne intepam, dar pana la urma , facem toate astea pentru a ne simti bine...

l-am acceptat (eu) mai greu pe recul, intr-adevar, insa imi dau seama ca e un personaj placut si agreabil...recitind cele de mai susu, m-am amuzat si la final, am ramas cu sentimentul de liniste provocat de clipurile puse de adri...e greu sa ai prieteni, e greu sa-i pastrezi, si tocmai de aceea imi dau seama cat de speciali sunteti voi pentru mine...incerc sa ma aliniez si eu la inaltimea asteptarilor voastre, incerc sa nu dezamagesc pe nimeni, si chiar daca o fac, vreau sa stiti ca nu fac ceva rautacios cu intentie...

chiar imi sunteti dragi cu adevarat! salutaree

am devenit melancolica.... palma
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 2:13 pm

sunt o fericita si o norocoasa ca ma numar printre prietenele tale. esti o adevarata prietena si ai oricand un umar pe care sa-mi aplec capul si sa plang. oricum, fara voi viata mea ar fi mai trista si fada.
multumesc ca existati si suntem prieteni.
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 08, 2009 6:28 pm

AM RECITIT IN INTREGIME TOT CE S-A SCRIS AICI....AS VREA S-O FACETI SI VOI, POATE ASA NE MAI IMPROSPATAM MEMORIA CU ANUMITE LUCRURI, POATE NE DETASAM DE MICILE ...PROBLEME CARE APAR, POATE NE REAMINTIM CE INSEAMNA PRIETENIA SI...DISTRACTIA 100%...
VA ROG...


SA NU LASAM SA APARA FISURI, CARE POT DEVENI ...PRAPASTII..AR FI PACAT ...SA NU UITAM CA NE-AM DORIT SA FIM PRIETENI/E, CA AM REUSIT , SI CA CEL MAI BINE AR FI SA PASTRAM CE AM DOBANDIT SI SA DUCEM MAI DEPARTE LA FEL DE LIN O PRIETENIE..... salutaree salutaree salutaree
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 4:55 pm

nu stiu de ce revin mereu aici si recitesc si recitesc...
astazi, sunt mai dezamagita ca oricand Crying or Very sad
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 6:47 pm

nicol ? ce s-a intamplat ' de ce astazi esti asa de dezamagita ? cine a gresit ?
te rog mult sa-mi spui...si daca eu am gresit cu ceva care te-a suparat atat de tare imi voi cere scuze...
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 7:26 pm

Bibi a scris:
nicol ? ce s-a intamplat ' de ce astazi esti asa de dezamagita ? cine a gresit ?
te rog mult sa-mi spui...si daca eu am gresit cu ceva care te-a suparat atat de tare imi voi cere scuze...


nu bibi meu iubit! de tine si de fete nu voi fi niciodata dezamagita. eu va iubesc si orice ati face nu ma dezamagiti. oricum ti-am explicat de ce sunt..
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 8:53 pm

am inteles dar nu trebuie sa fi trista ...sint persoane care nu merita sa te superi pt ele
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre ...   Ce parere ai despre ... - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce parere ai despre ...
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» ce ne poti spune despre tine?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
blackvelvet :: DE ACOMODARE :: VREM SA NE CUNOASTEM...TU NU VREI?-
Mergi direct la: