blackvelvet
Bine ati venit pe forumul Blackvelvet!
Pentru a avea acces la toate categoriile forumului , va rugam sa va intregistrati.

Administratia
blackvelvet
Bine ati venit pe forumul Blackvelvet!
Pentru a avea acces la toate categoriile forumului , va rugam sa va intregistrati.

Administratia
blackvelvet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

blackvelvet

Nu putem face lucruri mari, doar lucruri marunte cu multa dragoste.
 
AcasaAcasa  velvetvelvet  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» hai salut!
can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 26, 2024 12:52 pm Scris de Melodia

» Leii - discutii
can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Icon_minitimeMar Mar 27, 2012 9:40 am Scris de 3lektra

» La multi Ani de 8 Martie
can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Icon_minitimeMar Mar 27, 2012 9:34 am Scris de 3lektra

» URARI PT SARBATORITII NOSTRI DRAGI!
can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Icon_minitimeMier Feb 08, 2012 12:06 pm Scris de 3lektra

» cum va place ?...cafeaua,ce altceva?
can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Icon_minitimeMier Sept 14, 2011 6:42 pm Scris de 3lektra

» Pro si contra
can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Icon_minitimeMar Aug 30, 2011 4:19 pm Scris de 3lektra

» melodii si clipuri dragi inimilor noastre...acceptam si dedicatii:p
can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Icon_minitimeSam Aug 27, 2011 2:07 pm Scris de 3lektra

» cel mai mare roman
can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Icon_minitimeVin Mar 19, 2010 8:23 pm Scris de 3lektra

» ploaie de cuvinte
can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Icon_minitimeLun Noi 16, 2009 9:58 pm Scris de 3lektra

Top postatori
3lektra
can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Vote_lcapcan-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Voting_barcan-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Vote_rcap 
Bibi
can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Vote_lcapcan-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Voting_barcan-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Vote_rcap 
cassalbinutza
can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Vote_lcapcan-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Voting_barcan-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Vote_rcap 
hera
can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Vote_lcapcan-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Voting_barcan-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Vote_rcap 
recul
can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Vote_lcapcan-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Voting_barcan-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Vote_rcap 
Lumi
can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Vote_lcapcan-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Voting_barcan-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Vote_rcap 
alinutza
can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Vote_lcapcan-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Voting_barcan-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Vote_rcap 
LMO
can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Vote_lcapcan-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Voting_barcan-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Vote_rcap 
GEO_STUFF
can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Vote_lcapcan-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Voting_barcan-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Vote_rcap 
Mobyx
can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Vote_lcapcan-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Voting_barcan-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Vote_rcap 
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit
Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa blackvelvet pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa blackvelvet pe site-ul dvs. de bookmarking social
Ceas

I made this widget at MyFlashFetish.com.

Horoscop
HOROSCOP ZILNIC

astromax.eva.ro
Radio


 

 can-can...stim ca ne place...

In jos 
+2
Bibi
hera
6 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Icon_minitimeMier Mai 20, 2009 6:22 pm

am auzit,oricum sunt de parere ca o obliga fostul barbat si ca la firea ei nu o sa lipseasca foarte mult ...
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Icon_minitimeMier Mai 20, 2009 6:51 pm

Se spune ca vine Teo in locul ei...chiar vreau sa vad
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Icon_minitimeMier Mai 20, 2009 7:00 pm

Bibi a scris:
Se spune ca vine Teo in locul ei...chiar vreau sa vad


mie mi s-a luat de Teo total,numai cand ma gandesc sa o vad din nou cu tatismele ei ma ia cu greata No
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Icon_minitimeMier Mai 20, 2009 7:04 pm

Poate ca o sa-si schimbe stilul, nici mie nu imi mai placea in ultima vreme affraid
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Icon_minitimeMier Mai 20, 2009 7:24 pm

Bibi a scris:
Poate ca o sa-si schimbe stilul, nici mie nu imi mai placea in ultima vreme affraid

nu cred ,asta-i stilul ei...
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 8:58 am

teo la vremea ei a fost un fenomen in televiziune!
ce-i drept...in ultima vreme nu mai era stralucita...dar trebuie sa recunoastem ca este una dintre cele mai instruite si spontane prezentatoare din showbizz
Sus In jos
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 9:22 am

Am spus si eu , numai ca in ultimul timp se tot strimba...
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 5:31 pm

da, este . mie una imi devenise antipatica ca prea se prostea...
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 8:43 am

Mihaela Radulescu a ajuns la mana lui Elan. Ti-ai luat teapa, PUTULICA!



S-a
tinut tare, a muscat din Elan Schwartzenberg cu rautate si l-a facut
cum i-a venit la gura. Periculos, curvar, mincinos, ipocrit si multe
alte injurii au fost injectate de catre fosta taximetrista cu iz
moldovenesc. Dupa ce a vazut ca nu i-a mers planul de jupuire a
fostului sot, Mihaela s-a dat pe langa "milionarul curvar", tace si le
face. Se muta in vila lui Elan de 4 milioane
Sus In jos
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iun 08, 2009 5:35 pm

"Nu facem sex. Verific dacă are o tumoare la vagin!"

Un cuplu din Denver, SUA, a fost găsit ziua în amiaza mare, pe asfalt, pe un bulevard circulat făcând sex.

Poliţiştilor nu le-a venit să creadă când i-au observat pe bărbatul de 43 de ani şi pe femeia de 39 de ani, într-o ipostază indecentă pe stradă, într-o staţie de autobuz. Potrivit site-ului denver.yourhub.com, femeia era întinsă pe spate, cu pantalonii daţi jos, iar bărbatul, gol şi el, se afla deasupra ei. Întrebaţi ce fac, americanul a răspuns senin: "Nu facem sex. Verific să văd dacă nu cumva are vreo tumoare la vagin!".

Cei doi, morţi de beţi de altfel, au fost amendaţi şi lăsaţi apoi să plece liniştiţi într-un loc ferit de ochii lumii, unde să-şi continue "investigaţiile medicale".
Sus In jos
Continut sponsorizat





can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
can-can...stim ca ne place...
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
 Subiecte similare
-
» cum va place ?...cafeaua,ce altceva?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
blackvelvet :: DE LA LUME ADUNATE :: GURA LUMII-
Mergi direct la: