blackvelvet
Bine ati venit pe forumul Blackvelvet!
Pentru a avea acces la toate categoriile forumului , va rugam sa va intregistrati.

Administratia
blackvelvet
Bine ati venit pe forumul Blackvelvet!
Pentru a avea acces la toate categoriile forumului , va rugam sa va intregistrati.

Administratia
blackvelvet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

blackvelvet

Nu putem face lucruri mari, doar lucruri marunte cu multa dragoste.
 
AcasaAcasa  velvetvelvet  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» hai salut!
can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 26, 2024 12:52 pm Scris de Melodia

» Leii - discutii
can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 27, 2012 9:40 am Scris de 3lektra

» La multi Ani de 8 Martie
can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 27, 2012 9:34 am Scris de 3lektra

» URARI PT SARBATORITII NOSTRI DRAGI!
can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 08, 2012 12:06 pm Scris de 3lektra

» cum va place ?...cafeaua,ce altceva?
can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 14, 2011 6:42 pm Scris de 3lektra

» Pro si contra
can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 30, 2011 4:19 pm Scris de 3lektra

» melodii si clipuri dragi inimilor noastre...acceptam si dedicatii:p
can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 27, 2011 2:07 pm Scris de 3lektra

» cel mai mare roman
can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mar 19, 2010 8:23 pm Scris de 3lektra

» ploaie de cuvinte
can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Noi 16, 2009 9:58 pm Scris de 3lektra

Top postatori
3lektra
can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Vote_lcapcan-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Voting_barcan-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Vote_rcap 
Bibi
can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Vote_lcapcan-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Voting_barcan-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Vote_rcap 
cassalbinutza
can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Vote_lcapcan-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Voting_barcan-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Vote_rcap 
hera
can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Vote_lcapcan-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Voting_barcan-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Vote_rcap 
recul
can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Vote_lcapcan-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Voting_barcan-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Vote_rcap 
Lumi
can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Vote_lcapcan-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Voting_barcan-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Vote_rcap 
alinutza
can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Vote_lcapcan-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Voting_barcan-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Vote_rcap 
LMO
can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Vote_lcapcan-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Voting_barcan-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Vote_rcap 
GEO_STUFF
can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Vote_lcapcan-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Voting_barcan-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Vote_rcap 
Mobyx
can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Vote_lcapcan-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Voting_barcan-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Vote_rcap 
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit
Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa blackvelvet pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa blackvelvet pe site-ul dvs. de bookmarking social
Ceas

I made this widget at MyFlashFetish.com.

Horoscop
HOROSCOP ZILNIC

astromax.eva.ro
Radio


 

 can-can...stim ca ne place...

In jos 
+2
Bibi
hera
6 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 11, 2009 7:04 pm

Concedierea Andreei Mantea, subiect fierbinte in Antena 1
In ultimele zile, zvonurile referitoare la soarta brunetei de la "Din Dragoste" au luat amploare. Faptul ca s-a cuplat cu un barbat insurat, care, pe deasupra, mai asteapta si un copil, nu a fost catusi de putin pe placul conducerii.




Desi cariera ei in televiziune era in plina ascensiune, bucurandu-se de privilegiul de a lucra cu Mircea Radu, unul dintre veteranii Antenei 1, la emisiunea "Din Dragoste", bruneta a reusit performanta de a fi eliminata de pe lista de preferati ai sefilor ei. Povestea de dragoste cu Andrei Alexandru Tardea, un barbat insurat, care in trei luni va deveni tatic pentru a doua oara, si mai ales faptul ca secretul ei amoros a iesit rapid la iveala au pus-o pe Andreea Mantea intr-o lumina nefavorabila in Antena 1.
Potrivit surselor din post, recent a avut loc o sedinta in cadrul careia s-a dezbatut situatia vedetei "Playboy". Se pare ca in urma intrevederii s-a luat in calcul concedierea Andreei, mai ales ca imaginea ei in acest moment nu se mai potriveste cu formatul emisiunii "Din Dragoste". Cu toate acestea, decizia finala a ramas in pronuntare, bruneta fiind in acest moment pe muchie de cutit. Din nefericire pentru ea, triunghiul amoros care o are ca protagonista a devenit public la scurt timp dupa ce bosii trustului au solicitat o conduita decenta angajatilor, in caz contrar trecandu-se de la amenzi salariale la concedieri.

Platita cu cateva sute de euro

Desi s-a vehiculat si ipoteza conform careia concedierea Andreei ar putea fi o metoda de a reduce bugetul emisiunii, aceasta s-a demonstrat exagerata. Spre deosebire de vedetele mari ale postului bruneta era remunerata cu numai cateva sute de euro pe luna.
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 12, 2009 9:49 am

nu mi se pare normal sa ai o relatie cu un barbat insurat si mai ales ca asteapta un copil, dar alte pitipoance din antena 1.2.3, euforia au facut si mai rau si nu au fost concediate. nu au fost concediate pentru ca au avut spatele asigurat si amantul era un boss... mi-e sila de falsa cinste si respect fata de familie a celor din trustul acesta
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 12, 2009 10:30 am

e de la sine inteles ca au vrut sa se descotoroseasca de ea si au cautat motiv!
asta cu moralitatea..e cusuta cu ata alba...moralitate in show bizz...ma lasi?!
Sus In jos
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 12, 2009 9:11 pm

Dar de ce sa scape de ea ?
e o tipa placuta si dupa cite stiu eu cu ceva succes...
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 13, 2009 9:12 am

si mie mi se pare ca este si frumoasa si cu potential

cine stie cine o sapa...ca atat rautate au in ele femeile pffff,sau poate ca nu a stat What a Face cum trebuie la vreun smecher de pe acolo.
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 13, 2009 10:24 am

unde sa stea? Shocked ..in masina, in poala, ..unde?... Shocked
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 13, 2009 10:37 am

cassalbinutza a scris:
unde sa stea? Shocked ..in masina, in poala, ..unde?... Shocked

in pooala in mod normal,dar ...
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 14, 2009 2:20 pm

lol! lol! lol!
Sus In jos
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 14, 2009 2:24 pm

Isi coafeaza parul pubian in forma de inimioara!

Un salon de infrumusetare din Timisoara a fost luat cu asalt, in ultimele zile, de zeci de tinere care vor sa experimenteze ceva inedit de Ziua Indragostitilor. Reprezentantele sexului frumos care vor sa-si impresioneze iubitii, logodnicii sau chiar amantii isi tund parul pubian in forma de inimioara. Exista si cliente mai pretentioase, care vin cu modelul de acasa.

Daca pana nu demult erau la mare cautare modelele geometrice, anul acesta, de Ziua Indragostitilor, moda s-a schimbat, tinerele preferand sa-si coafeze parul pubian in forma de inimioara sau sa redea numele partenerilor de viata.
Unele tunsori necesita o adevarata arta. Nu este usor sa realizezi o litera, o sageata sau o jumatate de inima. "Ne-am obisnuit clientele ca, in fiecare an, de Valentine?s Day, sa venim cu ceva nou. Anul acesta dorim ca, in intimitate, fetele sa-si socheze partenerii cu o inimioara rosie, in zona pubiana", a spus Iovanca Degianschi, cosmeticiana unui salon aflat in zona centrala a Timisoarei.
In ultimii ani, numarul amatoarelor de freze pubiene a crescut simtitor, in special in apropierea sarbatorilor sau inainte de concediul de vara.
Pentru Ziua Indragostitilor, doritoarele s-au programat la "tunsoare" cu cateva saptamani inainte. Costurile nu sunt mari. Pentru numai 20 de lei, efectul este garantat.
Iovanca Degianschi a mai spus ca unele cliente vin cu desenul de acasa, ceea ce le usureaza munca.
O Unele cliente, mai pretentioase, vin cu desenele de acasa astfel de frizura necesita cel mult o jumatate de ora, iar rezultatul este de exceptie.
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 18, 2009 9:15 am

de Catalina Iancu
Ne-a făcut să zâmbim, l-am făcut să lăcrimeze. Aşa a decurs interviul cu Cristi Minculescu. Am râs când ne-a povestit despre bunicuţele care stăteau lângă el la concertul Rolling Stones. Şi s-a întristat până la disperare când ne-a povestit despre Moţu Pittiş. Căci, inevitabil, a venit vorba şi despre el.


* Jurnalul Naţional: Anul acesta Iris împlineşte 30 de ani. Ce îţi doreşti la această aniversare?

Cristi Minculescu: Vreme bună, să nu plouă! Câteodată şi eu mă întreb ce mi-aş mai putea dori după ce am cântat în deschidere la Uriah Heep, la White Snake şi la Rolling Stones!? Acesta din urmă a fost cel mai frumos cadou pe care l-am fi putut primi la aniversarea celor 30 de ani de carieră: să cântăm pe aceeaşi scenă cu Rolling Stones! Singurul regret este că ai mei n-au mai apucat să vadă acest spectacol. Mama ar fi avut 77, iar tata 80 de ani.
† I-ai mai văzut în vreun spectacol sau a fost prima dată?
A fost prima dată când i-am văzut. Până în 1989 nu am putut ieşi din ţară. Apoi am fost prinşi cu tot felul de lucruri... În momentul în care au înaintat cu scena mobilă am avut impresia că plutesc peste public, că vin dintr-o altă dimensiune. Regal a fost puţin spus! Lângă mine erau două bătrânele îmbrăcate în tricouri cu numele trupei. La finalul spectacolului le-am auzit spunând: I-am văzut pe Rolling Stones! Acum pot să şi mor!


Rezistaţi, Cristache, rezistaţi!

* Ai visat, pe vremuri, la un astfel de regal?

Nici nu îndrăzneai pe atunci să visezi că-i poţi vedea. Am dat filmul înapoi şi mi-am amintit de perioada în care îi vedeam doar în fotografii. Eram în stare să vorbim o lună numai despre o poză! Căci nu puteai să-i admiri altfel decât în afişe. Mai târziu i-am văzut şi la video, la Moţu Pittiş acasă. Ne chema de câte ori primea câte ceva nou. Îmi spunea: Cristache, hai repede că am ceva! Nici acum nu-mi vine să cred că a plecat Moţu. Mulţi îmi spun Înţeleg ce simţi . Iar eu le spun: nu, nu înţelegi. Şi îţi doresc să nu simţi ceea ce simt eu, sau, dacă vei simţi vreodată, îţi doresc să fie cât mai târziu! Aş fi stat acolo să-l aplaud o oră sau chiar şi o noapte întreagă pe Moţu şi tot cred că n-ar fi fost de-ajuns pentru câte a făcut pentru noi. Ne-a fost alături în cea mai neagră perioadă a vieţii noastre artistice: atunci când am fost interzişi. Ne întâlneam acasă la el şi îl întrebam: Ce ne facem, Moţule? Iar el îmi răspundea: Rezistaţi, Cristache, rezistaţi! .


* Şi aţi rezistat...

Da, mai ales datorită lui. Ne spunea tot timpul: Ne vedem la centenar! Care centenar, Moţule – îl întrebam – că tu parcă îţi serbezi majoratul! Şi asta în fiecare zi! N-am putut să vorbesc atunci... Nu ştiam ce să spun, simţeam că orice aş spune este prea puţin pentru cât ar fi meritat Moţu. Tot respectul din lume e puţin spus! A spus-o cineva – nu ştiu cine – dar a spus bine: de când a plecat Moţu parcă mi-a dispărut umbra. Un copil mai mare, cu sufletul cristal, ca apa de munte, aşa era Moţu Pittiş. Mai trist este că într-un timp atât de scurt au plecat artişti pe care i-am cunoscut foarte bine: Teo Peter, Laura Stoica, Adrian Pintea... Adi ar fi trebuit să colaboreze la noul proiect Iris...


Iris Eterna

* Despre ce proiect este vorba?

Pregătim un dublu CD cu piese noi Iris, cu invitaţi speciali, pe care-l vom lansa probabil luna viitoare, atunci când vom serba şi împlinirea a 30 de ani. Iris Eterna , Stele în păr sau Lacrimi de rouă sunt doar câteva dintre titlurile noi. Acest album este un modest omagiu adus publicului. Sunt balade clasice pentru care a fost nevoie de foarte multă muncă.


* Ce a fost cel mai greu?

Marea problemă e la versuri. Pe care le scriu eu împreună cu Mihai Godoroja. De altfel, în această formulă am semnat textele de la Lună plină (1996) încoace. Este greu, fiindcă rişti să te repeţi.


* Ai uitat vreodată versurile?

Recunosc că mi s-a întâmplat! În 2003, la Braşov, la piesa Pe ape . Dar ştii cum? Nu un cuvânt, nu un vers. Tot! Nu-mi venea nimic în minte! Colegii mei începuseră deja să cânte cu instrumentele, iar eu... pauză. Blanc – cum spunem noi.


* Şi?

Şi... M-a ajutat publicul. A început să cânte în locul meu! Se poate întâmpla, iar ei au fost drăguţi şi au înţeles. Mi-au făcut semn să merg înainte. Întotdeauna am avut sprijinul publicului şi pe cel al presei. Am spus-o şi o voi spune întotdeauna: fără public şi fără mass-media n-am fi existat.
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 18, 2009 9:30 am

cristi minculescu...o adevarata legenda a rock-ului romanesc!
sa ne bucuram cat mai avem timp de prezenta lui Sad deoarece o boala grea si de cele mai multe ori incurabila ii da tarcoale....
are nevoie de un transplant de ficat...si se pare ca sotia lui este cea care va incerca sa-l salveze!
Dumnezeu sa aiba grija de amandoi si sa ni-l lase noua...muritorilor...e prea devreme sa ni-l rapeasca si pe el!
bafta cristi si multa putere!
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 18, 2009 9:44 am

ma doare durerea lui si tristetea lui . sper ca plecarea lui la intalnirea cu Motu si cu Pintea sa fie cat mai tarzie...
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 26, 2009 10:09 am

De-a lungul carierei sale ca fotograf, Zoltan Lorencz a pozat sute de personalităţi din muzică, literatură, cinematografie, teatru, balet sau televiziune. Cu riscul de a fi interpretat greşit, Zoltan a decis să dezvăluie, în exclusivitate pentru Libertatea, dedesubturile mai puţin plăcute din şedinţele foto ale căror protagoniste sunt divele din showbizul românesc.
can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Thumb_10
Artistul e fericit cu meseria pe care şi-a ales-o, însă de câţiva ani se simte frustrat. Se teme c, într-o zi, el şi colegii săi de breaslă se vor transforma din fotografi în nişte roboţi.

«Au poze retuşate pe calculator»
“Am ajuns să fiu reticent când trebuie să fac o şedinţă foto cu o vedetă de televiziune. Andreea Raicu sau Mihaela Rădulescu au lansat moda pictorialelor superprelucrate, în care fotografului nu-i mai revine altceva de fcut decât să apese un buton. Aceste femei vor să fie imortalizate doar dintr-un anumit unghi, după care cer ca fiecare poză să fie prelucrată pe calculator, pentru a se şterge orice imperfecţiune. Apoi, toată lumea cade pe spate de cât de frumoase sunt ele. Mă deranjează că există tinere care aspiră să ajungă la acelaşi statut cu al divelor şi au aceleaşi pretenţii. Visez să ajungă pe tarabă reviste cu personalităţi adevărate, cărora să li se mai vadă şi un rid, un pistrui sau părul răvăşit. Cele foarte mediatizate şi care apar în posturi foarte sexy lasă cel mai mult de dorit la capitolul profesionalism”, a dezvăluit Zoltan Lorencz, care a făcut şi câte o caracterizare unor dive.
Pasionat de pictură
Zoltan Lorencz nu e doar fotograf, ci şi artist plastic. Născut cu 34 de ani în urmă, el e absolvent al Şcolii Populare de Artă, secţia pictură. În 1996 a terminat şi Academia de Teatru şi Film, cu două specializări: scenografie-design şi regie. Lucrează în presă din 1998 şi puţine sunt vedetele care nu i-au trecut prin faţa obiectivului. În ciuda faptului că a devenit unul dintre cei mai cunoscuţi fotografi ai generaţiei sale, Zoltan nu a renunţat niciodată la marea lui pasiune: pictura.

«Raicu e chiar urâţică»
“Andreea Raicu este extraordinar de timidă şi nesigură pe ea. Dacă iese acum din casă să cumpere cartofi, nu se va descurca. E cocoloşită şi cel mai mare defect al ei este că nu se comportă natural.. În lumea fotografilor se ştie că cel mai mare complex al Andreei sunt cearcănele. De fapt, ea este chiar urâţică”, a spus Zoly.
can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Thumb_11
«Mihaela alege doar ipostazele care o avantajează»
“Mihaela Rădulescu ştie să comunice mai bine cu fotograful. Ea şi-a făcut şi operaţii estetice care să-i mai ajusteze fizicul. Vrea să apară doar în ipostaze care o avantajează şi studiază foarte mult poziţia pe care să o adopte atunci când este pozată”, spune Zoly, care speră ca astfel să tragă un semnal de alarmă în rândul fotografilor, pentru a nu încuraja acest tip de şedinţe foto.
can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 3910-110
«Andreea are picioarele subţiate şi un ten albicios»
“Se ştie că tenul Andreei Bănică este foarte albicios, ceea ce o dezavantajează. Are trăsături dure, corpul voluminos. Picioarele ei sunt subţiate în Photoshop (un program de prelucrare a imaginilor - n.r.). Cei mai mulţi fotografi aleg unghiuride sub nivelul genunchilor. Există un truc al fotografilor pentru ca picioarele să pară foarte lungi”.
can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Thumb_12
can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 3910-111
«Dana Războiu este arogantă»
“Dana Războiu întârzie la şedinţe foarte mult. O dată a întârziat două ore şi nu s-a scuzat în nici un fel. Era plictisită, probabil, după perioada divorţului. Trăieşte într- un univers al ei, pentru că are bani şi îşi permite orice. Are acelaşi comportament. Arată foarte bine în perioada asta, dar e arogantă şi are nasul pe sus”.
can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 3910-112
«Corina, genul de întreţinută»
“Corina a fost deschisă la şedinţele foto, nu mi-a plăcut însă modul ei general de abordare. Se considera o vedetă venită de la Hollywood . Nu e conştientă că trăieşte în România, oricât de poleită cu aur ar fi. E genul de femeie întreţinută”.
can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 3910-113
«Cristina are trăsături cam dure»
“Şi Cristina Spătar lasă de dorit la partea de profesionalism. Are foarte multe fiţe. Arată foarte bine la corp, dar la faţă are nişte trăsături cam dure. Acum încearcă să-şi creeze o imagine de familistă, sper să reuşească”.
can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 3910-114
«Anda Adam se chinuieşte să pară slabă»
“Anda Adam are foarte multe fiţe. Se preface că e prietenoasă, doar ca să câştige bunăvoinţa fotografului. E plinuţă, degeaba se chinuieşte să pară mai slabă. Şi ea vrea să fie pozată din anumite unghiuri. Transpiră foarte uşor, drept urmare trebuie să fie tamponată mereu de make- up artist. Îi luceşte mereu pielea. În realitate, nu arată cum e în poze”.
can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Thumb_13
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 26, 2009 1:41 pm

raduleasca imi place cel mai putin... lol!
Sus In jos
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 26, 2009 2:00 pm

vai de capul meuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!
ca astea vrem noi sa aratam? affraid
mi-a trecut dorinta vazand aceste poze.....si recunosc sincer...ca noi aratam mult mai bn neretusate!
cinste noua! sunny king lol!
Sus In jos
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 26, 2009 8:09 pm

Sint uritele naturale ...recunosc
Timpul trece peste toata lumea indiferent cine este. Mai ajkuta bineinteles operatiile estetice lol!
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 26, 2009 8:24 pm

eu sunt cur de bebelush fata de astea Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 26, 2009 8:28 pm

Pai la cite retusuri si-au facut...ce sa mai ramina ?
Sus In jos
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 28, 2009 11:02 am

Gabriela Cristea, innebunita sa-si "calce" sotul
s�mbata, 28 februarie 2009


GOSPODINA. Gabriela Cristea este maniaca in privinta treburilor casnice, pe care considera ca trebuie sa le indeplineasca perfect
Prezentatoarea emisiunii "Nora pentru mama" de la Kanal D a recunoscut ca a dezvoltat o adevarata manie pentru calcat si ca reactioneaza ciudat la vederea unei simple cute pe hainele sotului ei.
Moderatoarea reality-show-ului "Nora pentru mama" de la Kanal D, Gabriela Cristea, are niste obsesii casnice cu adevarat mistuitoare. Bruneta a dezvaluit ca nu suporta hainele necalcate, simpla vedere a unei cute nelalocul ei provocandu-i nervozitate. Victima preferata a acestei manii a Gabrielei este sotul ei, Marcel Toader, care nu doar ca nu se supara cand este scanat din cap pana in picioare de vedeta, ci chiar se bucura ca are cineva atata grija de el.



"Nu am stare si ma enervez"


"Daca vad o cuta pe camasa, o dunga aiurea pe pantaloni il dezbrac si ii calc hainele din nou. Nu pot sa stau calma daca are hainele necalcate, pur si simplu nu am stare si ma enervez. Stiu ca e o obsesie, dar consider ca barbatul este oglinda femeii si de aceea nu il poti lasa sa plece oricum de acasa. E bine, ca femeie, sa intervii atunci cand tinuta sotului sau a iubitului nu e in regula", a declarat Gabriela Cristea. Vedeta postului de televiziune Kanal D a dezvaluit ca sotul ei se numara printre barbatii de moda veche, care adora sa fie ingrijiti de partenerele lor de viata, considerand aceste gesturi drept unele de dragoste.

(C.C.)
Sus In jos
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 28, 2009 11:24 am

A refuzat "New York Times", "The Sun" sau "Paris Match", dar a acceptat sa-Si spuna povestea In exclusivitate pentru CANCAN!
Drama sotiei romance a dictatorului Bokassa
s�mbata, 28 februarie 2009




28 iulie 1973. Ceausescu a primit vizita lui Bokassa la Bucuresti
GENEROS. Imparatul Bokassa i-a pus la picioare Gabrielei palatul, servitorii si intreaga avere

Gabriela Dramba a fost intre 1975 si 1977 sotia imparatului Africii Centrale, iar acum locuieste singura la Bucurest




In jurul Gabrielei Dramba a planat aproape 30 de ani un mister absolut. Aceasta a fost casatorita cu dictatorul african Jean-Bedel Bokassa (cunoscut drept "dictatorul canibal" - afirmatie demontata de ea), imparat al Africii Centrale, si, cu toate ca publicatii celebre din intreaga lume - precum "New York Times", "The Sun" sau "Paris Match" - au incercat sa-i cumpere povestea fabuloasa, ea n-a vorbit niciodata. Pana azi.



Razvan Gheorghe Adrian Artene


Fostul sef al spionajului romanesc Ioan Mihai Pacepa a acuzat-o in cartea sa de colaborare cu Securitatea ceausista, spunand ca in ?75 ea ar fi fost infiltrata in patul lui Bokassa ca spion. Gabriela Dramba a tacut insa. Reporterii CANCAN au dezvaluit in urma cu doua saptamani o parte dintre miturile create in jurul ei. Culisele sunt insa mult mai profunde.
Femeia pastreaza discretia asupra varstei, asa cum a pastrat si discretia asupra vietii ei: "Nici macar prietenii mei de suflet nu stiu povestea adevarata! Tot ce
s-a spus pana acum, tot ce s-a scris a fost doar legenda!".
A acceptat sa vorbeasca cu noi in schimbul unui "targ": sa ne cerem scuze pentru informatiile ireale publicate. Desigur ca am fost de acord, intrucat interesul nostru era si este sa publicam o poveste adevarata, nu una ticluita! Ne cerem scuze, cu precizarea ca multe dintre elementele aparute in articolul anterior aveau ca baza date din cartea generalului Pacepa, "Orizonturi rosii", dar si informatii preluate dintr-un documentar realizat de televiziunea franceza! De altfel, in conditiile in care Gabriela Dramba si-a inchis viata sub un lacat imaginar, acestea erau si singurele elemente palpabile la care ne puteam raporta.
Astazi, insa, marturia Gabrielei Dramba ne arata ca aceasta a suferit o adevarata drama si n-a fost o privilegiata. Dimpotriva!



S-a indragostit de ea la Bangui


Despre ea s-a scris ca era dansatoare si ca l-ar fi cunoscut pe Bokassa la Bucuresti, unde imparatul s-a intalnit cu Nicolae Ceausescu. Astfel, ar fi fost infiltrata in patul temutului dictator african de catre Securitate. La acea vreme, Gabriela avea in jur de 20 de ani. "N-am fost niciodata dansatoare. Nici nu stiu sa dansez. Eram traducator de limba franceza si engleza si nu eram membra de partid. Dupa ce Bokassa vizitase Romania, am plecat acolo cu un ansamblu folcloric. Era nu-stiu-ce sarbatoare la ei! Pana cand am ajuns in capitala Bangui nu-l vazusem. Acolo l-am intalnit pentru prima oara pe fostul meu sot. Nu eram acolo ca dama de companie, ci, repet, ca traducator. Pentru Bokassa fusesera trimise la "pachet" alte doua fete, dansatoare: una Mariana si una Claudia!". De altfel, din marturia Gabrielei Dramba reiese ca acea Claudia a fost preluata de la aeroport, separat de grup, si dusa la palatul lui Bokassa. "Am stat doua saptamani acolo. Bokassa ne-a prezentat mai multe locuri si simteam ca are ceva pentru mine. Cand am revenit in tara a inceput nebunia. Am inteles ca i-a trimis un fax lui Ceausescu in care ii cerea voie sa ma ia de nevasta!". Drama Gabrielei a inceput in acel moment. Era logodita, iar Securitatea a "convins-o" sa urce in avion si sa plece la Bangui (in Africa Centrala) ca sa se marite cu Bokassa. Se spune ca Nicolae Ceausescu ar fi obtinut in schimbul ei 10% din profitul minelor de diamante de pe teritoriul Africii Centrale. "Nu vreau sa spun mai multe, dar am fost marcata pentru tot restul vietii. Nu era alegerea mea, ci am fost fortata! M-a chemat la el si Ceausescu. N-are rost sa spun ce am discutat. Nu mi-am luat adio nici de la logodnicul meu, nici de la familie. Pe avion ma gandeam ca n-am sa ma mai intorc niciodata in tara! De trocul cu diamante nu stiu nimic. Daca s-a negociat ceva, a fost fara stiinta mea", a adaugat romanca.



Nunta a fost sarbatoare nationala


Dupa ce a aterizat la Bangui a fost luata de o escorta impresionanta si dusa la palatul prezidential din Bangui. Nunta a avut loc imediat si a fost faraonica. A fost ca o sarbatoare nationala pentru Africa Centrala. "Am trait acolo aproape trei ani. Nu l-am iubit niciodata pe Bokassa, dar nu puteam evada. Eram pazita peste tot zi si noapte. In casa erau trei bone si niciun barbat nu avea voie pentru ca sotul meu era foarte gelos! Nu ieseam din palat decat la intalniri oficiale, la dineuri pentru opere de caritate sau in vizite de stat in strainatate. In fiecare caz, mergeam cu Rolls Royce sau Mercedes 600 cu cate 12 motociclisti ca antemergatori. Eram paziti si eu si sotul meu extrem de drastic", a adaugat fosta prima doamna a Africii Centrale!
Bucatarul despre care s-a spus ca Bokassa l-a ucis intrucat ar fi fost amantul Gabrielei era - isi aminteste femeia - "un amarat de batranel, gras si mic de statura". "De ce sa-l omoare? I-am fost fidela lui Bokassa. Chiar daca voiam sa fac ceva, era imposibil. Este o minciuna ca omora barbati pentru ca as fi avut vreo legatura neprincipiala cu ei. E ca si minciunile care s-au tot vehiculat despre fostul meu sot, cum ca acesta era canibal. Felul lui de mancare preferat era vita cu legume africane. Nu manca oameni!", a continuat fosta doamna Bokassa.



I-a facut palat cu lac si crocodili


Dictatorul african a iubit-o enorm pe Gabriela. Chiar i-a facut un palat, cu un domeniu urias pe care se afla si un lac populat de crocodili! "Aveam maimute, multe animale exotice la palat. Erau tinute in tarcuri. Sotul meu s-a purtat foarte frumos. N-a ridicat niciodata mana la mine, nu m-a jignit..." In ciuda acestei situatii, el era extrem de gelos, iar ea nu l-a putut iubi. Ba, mai mult, a incercat chiar sa recurga la un gest disperat: "Imi doream sa mor. Atunci i-am spus ca vreau sa ma intorc in tara, la familia mea. De teama unui scandal diplomatic, el a acceptat cu greu sa divortam. Urma sa fie incoronat imparat si nu avea nevoie de scandal!".
Asa a "evadat" Gabriela Dramba din Africa Centrala. Ea a revenit la Bucuresti in jurul varstei de 23 de ani si s-a inscris la Facultatea de Medicina. "Nu e adevarat ca am fugit in Franta si ca as fi luat valize cu diamante. M-am intors intr-adevar cu multi bani, pe care mi i-a dat fostul sot de buna voie". Pe logodnicul de care s-a despartit in ?75 nu l-a mai vazut vreodata. "N-as putea sa-l caut si sa ma uit in ochii lui. I-am pricinuit si asa atunci multa durere!", a mai dezvaluit ea. La finalul discutiei cu reporterii nostri, Gabriela Dramba parea ca si-a luat o piatra de pe inima: "Inca sunt foarte multe lucruri pe care nu le-am spus. Dar acestea ma dor si nu vreau sa le mai dezgrop. Sunt acolo, in sufletul meu, si asa vor ramane mereu!".



de ce nu mi se afiseaza si pozele????
Sus In jos
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 28, 2009 12:51 pm

S-a castrat din dragoste pentru soţia sa
| | În urmă cu o săptămână presa internaţională relata un caz şocant al unui bărbat din Serbia care a fost castrat, pentru că a refuzat să le dea agresorilor 50 de lire pentru droguri. Site-ul Libertatea a făcut cunoscut acest caz, ulterior fiind contactat de Karolj Pasanski pentru a recunoaşte adevăratul motiv care l-a adus în această stare.

Karolj Pasanski, în vârstă de 43 de ani, a fost împins la pământ de doi bărbaţi, iar un al treilea i-a tăiat testiculele cu o lamă.

Karolj, plin de sânge s-a târât pe o distanţă de peste un kilometru, până la cel mai apropiat spital, ţinându-şi testiculele în mână.

Chirurgii au reuşit să-i salveze viaţa bărbatului, însă, nu au putut să-i repună organele genitale.

"A fost o operaţiune foarte precisă. Agresorul a făcut două tăieturi mici. Cu siguranţă acesta avea experienţă, probabil de la castrarea animalelor", a declarat unul dintre doctori.

UPDATE 27 februarie 2009

Karolj Pasanski a contactat site-ul Libertatea pentru a face cunoscut faptul că incidentul cu cei trei bărbaţi nu este de fapt real, recunoscând că el s-a automutilat ”din dragoste.”

”Eu m-am castrat. Am făcut asta pentru că îmi iubesc nevasta.”


can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 0-127100-balls1
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 28, 2009 4:01 pm

asta este nebun, s-a castrat din dragoste. sa vina la mine ca i-o tai eu de tot baremi sa tie o treaba lol!
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 28, 2009 4:02 pm

--------------------------------------------------------------------------------

A refuzat "New York Times", "The Sun" sau "Paris Match", dar a acceptat sa-Si spuna povestea In exclusivitate pentru CANCAN!
Drama sotiei romance a dictatorului Bokassa



mi-ar place sa scrie o carte cu tot ce-a facut acolo si cu intoarcerea in romania.
oricum eu nu o inteleg, i se punea la dispozitie totul si chiar devenea regina...de ce a plecat?
pentru ce? aia era viata ei si trebuia sa fie mandra ca fusese aleasa si sa dea nastere unor viitori regi. a venit in romania pentru? sa nu-mi spuna ca aici si-a intalnit adevarata dragoste si a trait fericita pana la adanci batrineti. cateodata habar nu avem ca putem face istorie si alegem dragostea care de fapt este o himera.
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 7:41 pm

Incredibil, dar adevărat! Un american a fost arestat pentru că a încercat să-şi fumeze... pisica.

În vârstă de 20 de ani, Acea Schomaker a fost surprins de poliţişti în timp ce fuma marijuana cu ajutorul unui dispozitiv artizanal în interiorul căruia şi-a închis pisica. Tânărul a spus oamenilor legii că nu a vrut decât să îşi "calmeze" patrupedul pentru că era foarte agitat.


Shadow, o pisica în vârstă şase luni, a fost dusă la o clinică pentru animale imediat ce a fost scoasă din dispozitivul artizanal . Pisica este în afara oricărui pericol, dar dacă se dovedeşte că a fost rănită, Schomaker poate fi acuzat de cruzime faţă de animale.
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 8:23 pm

iti dai seama ce dezaxat affraid
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 8:25 pm

O lume nebuna , nebuna
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 09, 2009 12:01 pm

Monica Columbeanu nu mai suporta atentia presei romanesti si o bate gandul sa plece din tara. Daca multa vreme, ea a ignorat presa de scandal, acum nu mai accepta sa fie denigrata zilnic.

In emisiunea "Acces Direct" de la Antena 1, Monica si-a varsat naduful pe ziaristi si a inceput sa se gandeasca la posibilitatea de a parasi tara.

"Se spun si se scriu atatea lucruri neadevarate despre mine, incat iau in calcul foarte serios varianta de a parasi tara. Sunt indignata de ceea ce mi se intampla! Sunt terorizata in fiecare zi de articole mincinoase!" a spus sotia miliardarului din Izvorani.

Monica nu mai suporta faptul ca parintii si prietenii ei cred tot ce se scrie in presa despre ea si singura solutie pe care o vede este sa paraseasca tara.

"In momentul in care parintii tai o sa citeasca despre tine toate minciunile de pe pamant si prietenii te vor privi ca pe o tarfa ai sa plangi, probabil, mai ales ca tu te stii curata. Am mai spus in urma cu ceva timp ca Romania este mult prea mica pentru ambitiile mele. M-am saturat sa se speculeze orice fac si m-am saturat de minciuni spuse la adresa mea si a familiei mele. Fiecare om are niste limite, iar eu am ajuns in punctul in care nu mai pot suporta nimic. Momentan nu m-am hotarat unde voi pleca", a adaugat Monica in cadrul emisiunii.
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 09, 2009 12:05 pm

vrea sa plece singurica sau si cu micutzul irinel? lol!
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 09, 2009 12:10 pm

pe micutz il lasa acasa ca na...
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 09, 2009 12:13 pm

of, of...cum ne parasesc "valorile"!!! palma
Sus In jos
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 09, 2009 12:13 pm

dap...micutzul ramane in postnatal lol!
cineva trebuie sa aiba grija de progenitura:)
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 09, 2009 12:14 pm

pana vine ea cu urmatoarea progenitura ... e in gradina omului , deci inseamna ca este al lui
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 09, 2009 12:15 pm

dar cel putin, oare soferul si-l ia??? astept
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 09, 2009 12:16 pm

cassalbinutza a scris:
dar cel putin, oare soferul si-l ia??? astept


e piesa soferul cheers
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 09, 2009 12:17 pm

"decorul".... lol!
Sus In jos
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 09, 2009 12:17 pm

cum sa plece fara sofer?
cine o duce la aeroport....si pe culmile cele mai inalte ale celui de-al noualea cer? king
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 09, 2009 12:21 pm

Cu Dani plecat din Bucuresti, Mihaela Radulescu s-a putut bucura nestingherita de prezentarea de lenjerie intima a lui Catalin Botezatu. Unul dintre modele a fost Voicu, soferul Monicai Columbeanu, care i-a starnit interesul prezentatoarei atat de mult incat s-a trezit cu mana ei pe fund.

In emisiunea "Duminica in familie", Mihaela Radulescu s-a gandit sa faca un cadou frumos de 1 Martie doamnelor, dar ea s-a bucurat cel mai mult de prezentarea de lenjerie intima in cadrul careia au defilat numai barbati.

Voicu, soferul Monicai Columbeanu, a urcat si el pe podium sa prezinte o pereche de chiloti decupati pe fese. Impresionata de fizicul lui, Mihaela l-a pipait pe fund si l-a luat la intrebari pe tanarul vizibil stanjenit, conform Gardianul.

"Vai ce ochi ai!", "Cum te cheama?", "Cu ce te ocupi?", "Cati ani ai?", "Ce zodie esti?" au fost cateva din intrebarile pe care Mihaela i le-a aruncat lui Voicu, inainte sa afle cine este.

"Cum?! Tu esti celebrul sofer? Dupa ce criterii te-a ales Monica? Dar, la naiba, se vede cu ochiul liber! Esti mult mai frumos decat in ziare! Jur! De fapt, de jur imprejur!", a fost reactia divei cand a aflat ca tanarul pe care il pipaise si admirase este soferul si asistentul personal al Monicai Columbeanu.

In timpul discutiei cu Catalin Botezatu, Mihaela, sincera si dezinvolta, a facut si o gluma grosolana: "Mai Cataline, alta data martisoarele se purtau in piept!".
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 09, 2009 12:22 pm

lol! lol! lol!
Sus In jos
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 10, 2009 8:01 pm

Mihaela asta tare s-a mai schimbat, nu stiu ce sa zic e prea asa ...cu capul in nori
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mar 12, 2009 9:01 am

INSTIINTARE


Marija Kusity, presedinta Forumului împotriva înselătoriilor bancare, a comunicat, la Belgrad,
pe 5 februarie, împreună cu Raiffeisen Bank următoarele:


''Dati-mi voie să vă atrag atentia asupra unei noi forme de înselătorie, apărută de curând si care, din păcate, ne-a atins si pe noi în Europa.
Mecanismul înșelătoriei este următorul: pe telefonul mobil apare o înstiintare privind un apel nepreluat.
Înstiintarea poate apărea chiar fără ca telefonul să fi sunat vreodată. Dacă proprietarul telefonului, văzând de ce număr e vorba, iar dacă acesta incepe cu +39..., +390..., +391...., +392..., +393..., +394...(în cazul depistat de noi era numărul +393193260045 ), îl sterge imediat nu se va întâmpla nimic. Dar dacă sună la acel număr va deveni victima infractorilor.
În cazul concret, titularul telefonului a sunat la numărul respectiv, nu a mai avut posibilitatea să întrerupă convorbirea, costurile înregistrate pe factură depăsind 2000 de euro.
Din informatiile primite de la Ministerul de Interne e vorba de mai multe astfel de cazuri.
De aceea vă rog, în ideea prevenirii altor cazuri, transmiteti această informatie cât mai multori oameni.''
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mar 12, 2009 12:38 pm

Shocked
inventiva-i mintea omului!!! din pacate, mai multa atentie se acorda faptelor rele, decat altora... affraid
Sus In jos
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 14, 2009 12:48 pm

Mihaela Radulescu a rabufnit

Din data: 12 Martie 2009 ora : 15:11:16
Mihaela Radulescu a trimis astazi o scrisoare deschisa presei in care prezinta situatia grea prin care trece. O prezentam in intregime:


"Oricat mi-am dorit sa-mi rezolv gravele probleme din familie pe cale amiabila, considerand ca atat eu , cat si fostul meu sot avem decenta si inteligenta necesare, constat ca , atunci cand esti persoana publica, mai ales din categoria din care fac eu parte - aceea «frivola», a vedetelor tv, cum ar spune multi - aceasta procedura e imposibila.

Ma aflu in umilitoarea situatie de a ma folosi de calitatea de persoana publica pentru a-mi apara copilul de mizeriile unei lumi inraite si gata oricand sa atace o femeie cu un copil in brate , fara sa mai judece, fara sa stie exact de ce, ci doar pentru ca asa au vazut ca fac si altii.

Dintr-o cumplita eroare, printre cei care ataca cel mai rau aceasta mama cu copilul in brate, se afla chiar ...tatal acelui copil, un milionar din Romania. Daca era un BARBAT din Romania, poate ca se aseza intre noi si lume si era scutul solid , care i-ar fi aparat familia de relele lumii, chiar si dupa divort. Dar, undeva pe drumul scarbos al orgoliilor si intereselor , acest milionar a ales sa-si otevizeze familia, sa o taraie pe mama copilului lor prin ziare de par, s-o improaste cu tot noroiul si puroiul unei lumi urate, iar ea nu se mai poate apara. Imbracat in costum si stand umar la umar cu peronaje cheie din politica si administratia romaneasca, milionarul pare un om integru, civilizat si stapan pe situatie.

Ca mai toti milionarii romani. Realitatea insa este exact aceea pe care ati vazut-o in ziarul Cancan de azi – un milionar din Romania isi pune avocata - desi noi nu ne aflam in niciun proces, deci probabil ca ne pregateste unul, mie si copilului lui – sa minta, sa jigneasca, sa inchida gura unei femei pentru care nu exista legi care s-o apere
Am trimis un drept la replica ziarului Cancan, in urma unor aberatii scrise din nou despre familia mea cu o zi inainte . Admit, l-au publicat integral, dar pentru ca dl Radu Budeanu, patronul ziarului Cancan e bun prieten cu fostul meu sot, acesta din urma a avut acces primul la dreptul meu la replica. Rezultatul ? A aparut dreptul la replica, cu "analiza pe text", facuta ca la biopsie, cu toate organele pe masa, bashca inca o precizare a ziarului Cancan, cum ca tot eu mint cu privire la ora la care m-am mutat cu copilul la hotel. Da, ati citit bine, din prietenia si afacerile pe care fostul meu sot si Radu Budeanu le au impreuna, a rezultat o incalcare grava nu numai a drepturilor mele la replica, la aparare a imaginii si a familiei mele , dar si a pricipiilor dupa care ar trebui sa se practice jurnalismul.

A aparut, astfel, dreptul dreptului la replica. Cu alte cuvinte, ca in atatea alte circumstante, milionarii sfideaza legile, bunul simt, cumpara pe oricine, platesc martori sa spuna ce vor ei, inventeaza situatii din care doar ei au de castigat, isi cumpara si copii, la nevoie. Exista acolo un amanunt inspaimantator - ziarul Cancan sustine, citand un reporter de-al lor, ca , totusi , copilul meu tipa «nu vreau». Desi am trimis un drept la replica ferm, care nu trebuia nici trunchiat, nici inca o data contrazis de argumente mincinoase, ziarul Cancan , cu o ticalosie abominabila, face din nou aceasta referire odioasa la adresa copilului meu, informatie de care probabil fostul sot si avocata vor avea nevoie in eventualul proces de obtinere a custodiei copilului.

Ma aflu in situatia disperata de a fi amenintata in nenumarate moduri. Mi-e frica de puterea fostului meu sot, asa incat, lasand deoparte orice orgoliu, cer ajutorul opiniei publice, al organelor abilitate sa se autosesizeze, inclusiv Autoritatii pentru Protectia Copilului. Tot ce apare pe primele pagini ale ziarelor de scandal, numai din ticalosia unui om care ar avea enorm de multi bani de pierdut, imi afecteaza emotional copilul. Milionarul plateste cu bani multi pe oricine, are scoala asta pentru ca a castigat in Romania cateva procese in care era inculpat ,numai prin abilitati deosebite in a incalca legile Romaniei. Fostul meu sot si-a pierdut calitatile de om, de tata, dar mai ales pe aceea de barbat - imaginati-va un om beat , care suna noapte la politie si spune «Sint Elan Schwartzenberg. In locuinta mea a intrat fraudulos Mihaela Radulescu si vreau sa veniti s-o dati afara». Ce fel de barbat face asta, domnilor ? Cate femei de milionar au trait acest cosmar, doamnelor ? Cate dintre voi, mamelor, ati auzit fraza asta, ca un pumnal in inima - «O sa-ti iau copilul numai asa, de-al naibii, ca sa-ti bati mintile in cap ?!»....Sau - «o sa-ti pun droguri in poseta, ca sa te aresteze politia !?». Sau «daca vreau te desfiintez oricand, demonstrez ca esti ce vreau eu» ....

Ma adresez Ministerului de interne pentru a pastra inregistrarea acelui apel telefonic pe care fostul meu sot incearca sa-l sustraga, tocmai pentru ca e dovada de netagaduit ca era in stare de ebrietate in acea seara si ma dadea afara din casa unde locuiesc legal, cu copilul meu. Mai mult, echipajul de politie a venit pana la poarta casei din Izvorani, comuna Ciolpani si as dori sa-I chem public ca martori la procesul pe care-l voi intenta sotului meu. De atunci pana astazi sotul i-a cautat si a incercat sa le ofere spaga pentru a le cumpara tacerea si opinia.

As vrea sa vorbesc la modul general despre milionarii care au transformat Romania in terenul lor de joaca, unde jocul lor preferat e Monopoly, dar nu prea am cum sa nu ma impiedic din cand in cand si de fostul sot. Il veti regasi , bine ascuns, deci trebuie sa cautati bine, in toate campaniile electorale, cand de-o parte, cand de cealalta, il veti regasi in off-shore-uri indepartate, In terenuri dintre cele mai disputate si chiar drept puschculita pentru banii unor grei politicieni din tara asta fara stapan. Nu spun lucrurile astea pentru ca vreau ceva de la el, desi am toate drepturile legale de a obtine jumatate din tot ce detine.numai ca, nicio surpriza, milionarul azi e sarac, exact ca politicienii. Nu mai detine aproape nimic, nu pentru ca ar fi dat faliment, ci pentru ca a avut perversitatea de a trece mai tot pe numele angajatilor, fratelui, prietenilor buni... Familia, pentru care vrea sa lupte in instanta si impotriva careia foloseste cele mai ticaloase arme si minciuni, nu are nimic. Pe numele meu nu a exista nimic, niciodata. Si am trait impreuna 10 ani. Care dintre noi credeti ca este cinstit in acest caz ? Care dintre noi chiar a crezut in familia asta si nu si-a pus nicio clipa problema despartirii ? Eu. In toate privintele. Milionarul are in jurul lui numai prieteni cu vieti personale dezastruoase, cu amante si sotii chinuite, cu ticalosii comportamentale de neimaginat cand ii vezi in costumele lor fine.

Desigur, toate fostele neveste ale acestor «prieteni» au fost, ca si mine, abuzate psihic, umilite, amenintate, unele chiar batute. Toate tac. De frica lor. Toate traiesc infinit mai prost decat ei, care se plimba cu yachturile la Monaco. Dar ele nu sunt persoane publice. Nu au sansa mea, de a salva macar dreptul fudamental al copilului la o viata linistita, in aceasta tara.

Un prieten bun mi-a amintit azi un lucru mare - pacea-i mai importanta decat dreptatea. Eu am sa le duc pe toate, o sa gasesc cumva forta de a incasa si jignirile ziaristilor ticalosi, si atacurile cumplit de umilitoare ale fostului meu sot si gura lumii. Voi continua sa cred ca exista justitie si legi pentru toate faradelegile, desi , credeti-ma, milionarii cumpara in Romania TOT. E Romania lor. In niciun caz a mamelor cu copii in brate....

Ma astept ca dintr-o clipa in alta sa fiu legata de maini si de picioare si sa mi se insceneze orice. Ma astept la orice minciuna publica si la orice noua umilinta. Ma astept sa-I faca rau chiar si copilului nostru, tocmai pentru a-si demonstra nemernicia si pentru a obtine custodia copilului.

Am sentimentul ca traiesc viata altei femei in acest moment. Am fugit de un sot care ma insela si care incepuse sa traiasca cum traiesc mai toti milionarii cu bani facuti peste noapte - smechereste, in orgii sexuale si financiare. E un om care si-a construit relatii peste tot si-I vor tine multi partea, tocmai pentru ca a avut grija sa «investeasca» in toti.

Poate pacali pe oricine - are discursul perfect, avocatii perfecti, banii perfecti, relatiile perfecte, serviciile secrete perfecte, anturajul perfect. Caracterul ramane marea sa imperfectiune. Pe mine nu ma mai poate pacali si sper, nici Constitutia Romaniei si Curtea Europeana a Drepturilor Omului. Cel mai trist si cel mai grav aspect, care, dealtfel e si singurul motiv pentru care am decis sa scriu aceste randuri, este faptul ca nici pe copilul lui nu-l mai poate pacali. In acest moment, sint convinsa ca aceste randuri citite de orice parinte vor fi intelese exact asa cum le scriu, cu sufletul , nu cu mainile - copilul nostru sufera. Are aproape 5 ani si am fost nevoita sa-I explic de ce tatal lui , in loc sa vina sa-l vada, de 5 zile se ocupa doar de mutat banii in alte conturi si de mutat proprietati pe numele altora. In loc sa vina sa-si vada copilul, desi l-am sunat si i-am dat mesaje in acest sens zilnic, a ales sa-si petreaca timpul studiind inregistrari primite de la cei care ma hartuiesc , urmarindu-ne pe mine, pe copilul meu, pe parintii mei. Copilul , pe care l-am ferit pana acum de toate relele, a inteles , in sfarsit, ca tatal lui ii face rau mamei lui.

In adancul sufletului lui, oare ce-a inteles de fapt ? Si voi, oameni mari si «buni» prieteni ai lui Elan, ce-ati inteles ?...

Cat de jos poate ajunge un milionar ? Cat de mult il poate influenta opinia publica sa-si revina ? Cati copii de milionari ca acesta sufera acum si vor suferi toata viata lor pentru nesabuinta unui astfel de tata ? Cati copiii de varsta puiului meu sunt pregatiti sa fie o marfa, o noua achizitie pentru tata, care ignora detaliul «minor» - copilul isi iubeste nu numai mama la nebunie, coopilul acesta nevinovat isi iubeste parintii !... Cate legi vor fi incalcate, cati martori mincinosi vor veni la tribunal sa-si vanda caracterul pe banii oferiti de milionar ? .. O sa stau cu copilul in brate, la usa Tribunalului, sa nu puteti intra fara sa va uitati in ochii acestui inger de copil si sa va vad cat mai puteti minti dupa aceea...

PACEA-I MAI IMPORTANTA DECAT DREPTATEA.... Si vreau pacea copilului meu.
Daca mai exista in lumea asta gri o dreptate imaculata, care sa se refere strict la copii nostri, va rog sa o sustineti si voi, mamelor care ati trait acelasi cosmar, voi, cei care influentati opinia publica si voi, cei care reprezentati legea in Romania. O spun pentru ultima oara - nu vreau nimic de la sotul meu, decat ceea ce mi se cuvine legal. Si mai vreau pacea copilului meu. Oare se mai poate obtine ?...

Mihaela Radulescu,
Mama lui Ayan
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 14, 2009 1:31 pm

urat... acum adevarul o fi pe undeva pe la mijloc,dar nu se face asa...
el a inceput cu interviurile si denigrarea in presa pentru a auzit ca vrea sa-l dea in judecata mihaela. si ea a gresit,dar nici cu el nu mi-e rusine , mai ales ca s-a combinat cu asistenta si prietena ei din televiziune .
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 14, 2009 1:38 pm

Ce fac banii...ea este vinovata pt ca l-a luat pt bani si acum suporta consecintele. Chiar nu am stiut ca este asade bogat, dar ceea ce face stiind ca are un copil cu ea este ...dezgustator
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 14, 2009 1:41 pm

Bibi a scris:
Ce fac banii...ea este vinovata pt ca l-a luat pt bani si acum suporta consecintele. Chiar nu am stiut ca este asade bogat, dar ceea ce face stiind ca are un copil cu ea este ...dezgustator

ea nu era nici o sarantoaca si oricum, daca iei un barbat pentru bani nu stai cu el 10 ani si in timp de 10 ani sa nu se auda nimic urat. din pacate ca orice barbat ,el este gelos si actioneaza dupa cum se vede palmuire
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 14, 2009 1:43 pm

Ea mai sus il descrie destul de negativ, de ce a stat atit de mult timp cu el ?
sa nu imi spui ca pentru copil a stat , doar nu este asa de incuiata
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 14, 2009 1:53 pm

a stat ca orice femeie , exact cum am sta si noi intr-o caznicie care de multe ori nu este asa cum ne-am dorii. in primii ani este numai lapte si miere,dupa aia intervin copiii si nu prea iti vine sa te desparti si copilul sa sufere. mierea si laptele constati cu tristete ca s-au dus de mult si a ramas doar o simpla relatie de prietenie si aia de multe ori trage sa moara. cand totusi te-ai hotarat si ti-ai luat inima in dinti ,incepe o lupta pe viata si pe moarte . incep cei doi parinti sa traga cu dintii de copiii si sa ma scuze barbatii , dar ei trag mai mult sa-i faca fostei sotii rau decat sa si-ar dorii neaparat copilul langa ei
in viata nu e bine in astfel de situatii sa acuzi pe nimeni. vina se imparte la doi mai mult sau mai putin.
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 14, 2009 2:09 pm

Asa se intimpla este foarte adevarat ...din pacate
nu o sa inteleg niciodata ura aceasta de dupa...
Sus In jos
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 18, 2009 9:48 pm

Andreea Marin bate iar la poarta TVR

Invitată la Televiziunea Publică, soţia lui Ştefan Bănică jr a fost tratată ca orice invitat: a fost verificată la intrare pe baza numărului maşinii pe care l-a anunţat, conform regulamentului de ordine interioară.

Andreea Marin Bănică a revenit la TVR, în cursul zilei de vineri, după ce sub diverse pretexte a refuzat apariţia la mai multe emisiuni. Scopul vizitei nu l-a constituit întoarcerea la locul de muncă, ci prezenţa la emisiunea „Miezul zilei”, difuzată la prânz şi moderată de Leonard Miron.

La limită

Andreea Marin Bănică le-a dat ceva emoţii realizatorilor. Însoţită de asistenta sa, diva a ajuns la TVR doar cu trei minute înainte de începerea emisiunii transmise în direct. Astfel, ea a intrat direct în platou, fără să mai treacă pe la cabina de machiaj. Din motive personale, machiajul şi coafura divei, realizate la reşedinţa acesteia, au fost asigurate de stilistul său, Denis Decu.

Scumpă la vorbă

Diva care a făcut istorie în televiziunea naţională a oferit mai puţin de zece minute din timpul său. Potrivit producătorilor, intervenţiile scurte sunt solicitate expres de persoanele publice cu un program foarte aglomerat. Andreea s-a prezentat în studio, în calitate de ambasador UNICEF, pentru a anunţa o nouă gală umanitară la începutul lunii mai. Astfel, Gala UNICEF va fi realizată la fel ca anul trecut, în colaborare cu TVR1. Sumele donate atunci, de-a lungul unei luni de campanie, s-au ridicat la 440.000 de dolari.

A ocolit Studioul 3

În periplul său prin TVR, Andreea a ocolit Studioul 3, unde s-a desfăşurat megaproducţia „Surprize, surprize”. Ea nu a dorit să intre în fostul platou, pentru că acolo se derulează în prezent alte emisiuni cu decoruri total diferite, care nu-i pot trezi nostalgia. Cu toate acestea, vedeta a avut o uşoară emoţie păşind din nou pe culoarele televiziunii publice.

Lobby pentru blog

Vizita Andreei i-a luat prin surprindere pe angajaţii din TVR care au apucat s-o zărească. Ea le-a explicat în grabă că se află doar în trecere, nefiind vorba momentan de o revenire. A lăsat însă o portiţă deschisă în ceea ce priveşte reîntoarcerea sa pe micul ecran. Fosta prezentatoare a ţinut să-şi laude blogul care a împlinit un an de existenţă, mărturisind că nu se aştepta ca acesta să aibă un asemenea succes. Mai mult, Zâna şi-a sfătuit foştii colegi să-i urmeze exemplul, destăinuindu-le că internetul e cel mai bun mijloc de comunicare. „Oricând am putea sfătui pe oricine îşi doreşte să aibă un blog pe o temă serioasă să o facă, pentru că blogul Andreei rezolvă o grămadă de probleme ale oamenilor care au nevoie de ea, deci nu e o simplă conversaţie în van, ci un demers cu folos”, a declarat pentru „ring” asistenta personală a vedetei, Gabriela Smău.

Întâlnire de gradul 1

„Imediat după emisiune, Andreea avea o întâlnire importantă şi nu a mai putut rămâne nici măcar un minut după ce a părăsit studioul lui Leonard Miron. În consecinţă, nici întâlniri cu foşti colegi nu au avut loc”, a precizat asistenta vedetei
Sus In jos
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mar 20, 2009 1:35 pm

DAN DIACONESCU ARE O AVERE DE 33.425.000EU
Iata in ce consta
1)-Casa pe malul marii la Constanta
2) Casa pe valea PH la Sinaia
3) Casa in Primaverii .. Bucuresti
4) Iaht
5) Rolls royce phantom
6) rolls drophed
7)Bentleyflying spur
8 )Bloc Baneasa,6 etaje
9)Tv otv - 30000000 EU ( oferta recenta
Sus In jos
Continut sponsorizat





can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: can-can...stim ca ne place...   can-can...stim ca ne place... - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
can-can...stim ca ne place...
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» cum va place ?...cafeaua,ce altceva?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
blackvelvet :: DE LA LUME ADUNATE :: GURA LUMII-
Mergi direct la: