blackvelvet
Bine ati venit pe forumul Blackvelvet!
Pentru a avea acces la toate categoriile forumului , va rugam sa va intregistrati.

Administratia
blackvelvet
Bine ati venit pe forumul Blackvelvet!
Pentru a avea acces la toate categoriile forumului , va rugam sa va intregistrati.

Administratia
blackvelvet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

blackvelvet

Nu putem face lucruri mari, doar lucruri marunte cu multa dragoste.
 
AcasaAcasa  velvetvelvet  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» hai salut!
Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 26, 2024 12:52 pm Scris de Melodia

» Leii - discutii
Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeMar Mar 27, 2012 9:40 am Scris de 3lektra

» La multi Ani de 8 Martie
Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeMar Mar 27, 2012 9:34 am Scris de 3lektra

» URARI PT SARBATORITII NOSTRI DRAGI!
Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeMier Feb 08, 2012 12:06 pm Scris de 3lektra

» cum va place ?...cafeaua,ce altceva?
Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeMier Sept 14, 2011 6:42 pm Scris de 3lektra

» Pro si contra
Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeMar Aug 30, 2011 4:19 pm Scris de 3lektra

» melodii si clipuri dragi inimilor noastre...acceptam si dedicatii:p
Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeSam Aug 27, 2011 2:07 pm Scris de 3lektra

» cel mai mare roman
Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeVin Mar 19, 2010 8:23 pm Scris de 3lektra

» ploaie de cuvinte
Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeLun Noi 16, 2009 9:58 pm Scris de 3lektra

Top postatori
3lektra
Cu sau fara perdea - Pagina 4 Vote_lcapCu sau fara perdea - Pagina 4 Voting_barCu sau fara perdea - Pagina 4 Vote_rcap 
Bibi
Cu sau fara perdea - Pagina 4 Vote_lcapCu sau fara perdea - Pagina 4 Voting_barCu sau fara perdea - Pagina 4 Vote_rcap 
cassalbinutza
Cu sau fara perdea - Pagina 4 Vote_lcapCu sau fara perdea - Pagina 4 Voting_barCu sau fara perdea - Pagina 4 Vote_rcap 
hera
Cu sau fara perdea - Pagina 4 Vote_lcapCu sau fara perdea - Pagina 4 Voting_barCu sau fara perdea - Pagina 4 Vote_rcap 
recul
Cu sau fara perdea - Pagina 4 Vote_lcapCu sau fara perdea - Pagina 4 Voting_barCu sau fara perdea - Pagina 4 Vote_rcap 
Lumi
Cu sau fara perdea - Pagina 4 Vote_lcapCu sau fara perdea - Pagina 4 Voting_barCu sau fara perdea - Pagina 4 Vote_rcap 
alinutza
Cu sau fara perdea - Pagina 4 Vote_lcapCu sau fara perdea - Pagina 4 Voting_barCu sau fara perdea - Pagina 4 Vote_rcap 
LMO
Cu sau fara perdea - Pagina 4 Vote_lcapCu sau fara perdea - Pagina 4 Voting_barCu sau fara perdea - Pagina 4 Vote_rcap 
GEO_STUFF
Cu sau fara perdea - Pagina 4 Vote_lcapCu sau fara perdea - Pagina 4 Voting_barCu sau fara perdea - Pagina 4 Vote_rcap 
Mobyx
Cu sau fara perdea - Pagina 4 Vote_lcapCu sau fara perdea - Pagina 4 Voting_barCu sau fara perdea - Pagina 4 Vote_rcap 
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa blackvelvet pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa blackvelvet pe site-ul dvs. de bookmarking social
Ceas

I made this widget at MyFlashFetish.com.

Horoscop
HOROSCOP ZILNIC

astromax.eva.ro
Radio


 

 Cu sau fara perdea

In jos 
+3
cassalbinutza
hera
3lektra
7 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeMier Feb 25, 2009 8:34 pm

La vama, masina unui arab e perchezitionata in cele mai mici detalii pana cand deja exasperat, vamesul gaseste o punga cu praf alb. O desface tacticos in fata arabului, trage o limba zemoasa prin continut si ranjind catre arab:
- Cocaina? cocaina?
- Nu, antrax.

*********

- Cum tii o studenta ocupata toata ziua?
- Scrii ambele parti ale unei coli "citeste pe verso"!

********

Un cetatean, care arata ca fiind de origine araba, merge la casa de bilete a aeroprtului J.F.K. si ii spune domnitei de acolo:
- Un bilet pana la Pentagon as dori si eu, va rog!
- Pai, stimabile, avionul asta nu merge la Pentagon...
- Pui pariu ca merge?

***********

- Iertaţi-mă, Sir, dar cred că vă caută cineva la telefon...
- Cum adică "crezi", John, mă caută sau nu mă caută?
- Să vedeţi, Sir, cand am ridicat receptorul, o voce de femeie mi-a spus:
- Tu eşti tampiţelul meu, pleşuv şi idiot?
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeMier Feb 25, 2009 10:13 pm

- Alo ?
- Da !
- Institutul international de astrofizica, spectroscopie nucleara, prospectiuni intergalactice, studiul quasarilor si determinarea universurilor ciclice cu structura toroidala ?
- Da, noi suntem !
- Cu Gogu de la cazane, va rog!
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeLun Mar 02, 2009 7:22 pm

Odatã, o maimutã din neamul anecdotic,
Venind la sfat pe-o creangã de arbore exotic,
A zis: Atentiune! Sunt foarte afectatã! Cãci circulã prin lume-o vorbã, deloc adevãratã,
Cã omul ar descinde din buna noastrã rasã.
Si însãsi ideea aceasta-mi pare odioasã! Ati pomenit vreodatã divorturi printre noi?
Copii lãsati pe drumuri sau strigãt de rãzboi?
Cine-a vãzut în hoardã la noi bolnavi mintali, Drogati, lacomi de cãrnuri sau homosexuali,
Excroci, banditi, gherile sau vreo tutungerie?
În neamul nostru nobil nu vezi asa prostie! Noi n-avem mafii crude în stirpea noastrã aleasã,
Nici teroristi, nici dogme, nici luptele de clasã.
Cât am bãtut eu jungla.. Scuzati, n-am observat, În obstea maimuteascã vreun cocotier privat,
Nici garduri si nici paznici, nici pui murind de
foame
Sau omorâti în tainã de asa zise mame. Nu veti vedea vreodatã cât soarele si luna
O minte de maimutã dospind în ea minciuna.
Chiar dac-as fi silitã de vreun laborator, N-as deveni port-bâtã si nici informator.
Si iatã, înc-un lucru din lumea mea de jos:
La noi nu se întâmplã rãzboi religios, Nici sfinte inchizitii, nici libertãti în lanturi
Nici chefuri dupã care sã ne culcãm în santuri,
Nici ordine mondialã, nici nationalism,
Si nici vreo îndoialã ce-aduce ateism.

E-adevãrat cã omul a coborât la noi,
Dar nu, fiti rezonabili,
N-A COBORÂT DIN NOI!”
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 12:25 pm

buna...fabula? astept2
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 3:30 pm

O blonda-si gaseste masina din parcare cu portiera infundata. Un
trecator ,,binevoitor" o sfatuieste sa sufle in teava de esapament pana
cand portiera revine la forma initiala. Blonda nu sta mult pe ganduri si
incepe sa sufle. In timp ce era in plina activitate, o alta blonda apare
: -Ce faci, draga? -Pai, uite, suflu in teava de esapament ca sa indrept
portiera. -Vai, draga, dar fraiera mai esti! N-o sa reusesti niciodata!
-De ce? -Pai, nu vezi c-ai ferestrele deschise?... sexi2
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
recul
Silver
Silver
recul


masculin
Numarul mesajelor : 222
Varsta : 48
Data de inscriere : 18/02/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 3:58 pm

3 blonde raman blocate in lift. Speriate, incep sa strige cat puteau de tare: AJUTOR!!! AJUTOR!!!...Vazand ca nu se intampla nimic, una dintre ele spune:
-Nu mai merge asa, hai sa ne organizam ! Sa strigam impreuna!
- De acord, spusera celellte doua..
Si incepura sa strige: IMPREUNA!!! IMPREUNA!!!
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 3:59 pm

recul a scris:
3 blonde raman blocate in lift. Speriate, incep sa strige cat puteau de tare: AJUTOR!!! AJUTOR!!!...Vazand ca nu se intampla nimic, una dintre ele spune:
-Nu mai merge asa, hai sa ne organizam ! Sa strigam impreuna!
- De acord, spusera celellte doua..
Si incepura sa strige: IMPREUNA!!! IMPREUNA!!!


ras ras ras
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 4:23 pm

Curs special pentru femei

Tema: Dezvoltarea functiunilor creierului la femeia moderna.
Scop: Participantele vor fi confruntate cu o experienta fascinanta (folosirea creierului).
Conditii: Vointa de a invata ceva nou (chiar daca se va dovedi a fi ceva greu)
Durata: Brunete 1,5 luni fiecare modul
Roscate 3 luni fiecare modul
Blonde 6 luni fiecare modul
Cursul contine 4 module
Modulul I
1. Acceptarea soartei: m-am nascut femeie
2. Cunoasterea locului de desfasurare a vietii: bucataria
3. Cum pastrez ordinea in poseta? (sub control strict)
4. Cum fac cumparaturi in mai putin de 4 ore: notiuni elementare
5. Pastrarea limitelor: Cum ma machiez corect
6. Curs de programare I (toate categoriile): folosirea cuptorului cu microunde
7. Curs de programareII (numai brunetele si roscatele): Videorecorderul

Modulul II
1. Ecuatia cu o necunoscuta: Automobilul
2. Exercitii de dinamica grupului: Ce trebuie sa fac cand stam in masina
3. Parcarea, ParteaI: Notiuni elementare
4. Parcarea, Partea II: Manevre
5. O adevarata provocare: Frana si acceleratia.
6. Cutia de viteze. Descriere completa (pentru blonde numai cutia automata)
7. Folosirea corecta a semnalizatorului.
8. Notiuni elementare de fizica: Corpuri in miscare
9. Adevaruri optice: Luminile rosie, galbena si verde ale semaforului.
10. Curs special: Parcarea in garaj.
11. Ecuatia cu mai multe necunoscute: Cutia de scule
12. Curs de supravietuire I: Unde se afla lumina de avarie
13. Curs de supravietuire II: Schimbarea unui cauciuc
14. Curs de supravietuire III: Schimbarea mai multor cauciucuri (Da, este posibil!!)
15. Curs de supravietuireIV: Verificarea cu succes a nivelului uleiului si a apei.
Modulul III
1. Notiuni elementare: Nici o cucerire a tehnicii moderne nu ma va putea ridica la nivelul barbatului
2. Vocabular I: Definitia cuvantului "DA". Corectarea exercitiului "Esti gata?"
3. Vocabular II: Definitia notiunii "5 Minute"
4. Sociologie: Fotbalul nu este un sport ci o religie.
5. Drept cetatenesc si morala I: Discutii barbatilor despre tema fotbal
6. Drept cetatenesc si morala II: A nu te amesteca nicicodata in aceste discutii
7. Cum evit intrebarile inutile (de ex. "Ma iubesti?", "Sant frumoasa?", "Am ceva special?"
8. Adevaruri zilnice: Si femeile ragaie, exercitii in grup.
9. Adevaruri zilnice: Barbieritul (curs intensiv pentru brunete): Partea arbateasca a femeii
10. Comportamentul la cumparaturi: Cardul Visa, Definirea notiunii de limita de suma
11. Comportamentul la cumparaturi: Si eu pot cara naveta de bere
12. De ce mama nu e binevenita la noi? (1000 de studii de caz)
Modulul IV
1. Telefonul: Cand trebuie sa inchid? Exercitii de grup: 4 femei/telefon(nu uitati sacul de dormit)
2. Machiajul: Metamorfoza femeii
3. Terapie TV I: Si fara telenovele se poate trai!
4. Terapie TV II: Filmele de dragoste sant pura fictiune si nu realitate
5. Eu si corpul meu: Legea gravitatiei
6. Oglinzile nu mint: Ma accept asa cum sant.


Ultima editare efectuata de catre Nicole in Mar Mar 03, 2009 4:32 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 4:26 pm

Curs special pentru barbati

Obiectivul pedagogic al cursului de formare este de a le permite barbatilor sa-si dezvolte acea parte a creierului a carei
existenta o ignorau.
Program: 4 module dintre care unul obligatoriu:
Modulul 1: (curs obligatoriu)
1. Sa invat sa traiesc fara mama mea (2000 ore)
2. Sotia mea nu este mama mea (350 ore)
3. Sa inteleg ca fotbalul nu este altceva decat un sport
Modulul 2: Viata in doi
1. Sa am copii fara sa devin gelos (pe ei) (50 ore)
2. Sa nu mai zic prostii atunci cand nevasta isi primeste prietenele (500 ore)
3. Sa depasesc sindromul controlului telecomenzii (550 ore)
4. Sa inteleg ca pantalonii nu se duc nici o data singuri pana la dulap
(800 ore)
5. Cum sa ajung pana la cosul cu rufe murdare fara sa ma ratacesc (500 ore)
6. Cum sa supravietuiesc unei raceli fara sa agonizez

Modulul 3: Timpul liber
1. Sa calc in doua etape o camasa in mai putin de doua ore (exercitiu practic)
Modulul 4 : Curs de bucatarie
1. nivelul 1 (incepatori) : Electrocasnicele : ON deschis ; OFF inchis
2. nivelul 2 (avansati): prima mea supa instant fara sa ard cratita
Exercitiu practic: fierbe apa inainte de a adauga pastele
CURS INTENSIV
Din ratiuni de dificultate si de intindere a temelor, cursurile vor avea maxim 8 inscrisi.
Tema 1: Calcatul, acest proces misterios: de la masina de spalat pana la dulap
Tema 2: Riscurile umplerii tavii pentru gheata (demonstratie sustituta de diapozitive)
Tema 3: Tu si electricitatea. Avantajele economice de a angaja personal calificat pentru reparatii (chiar si cele elementare)
Tema 4: Ultima descoperire stiintifica. A gati si a duce gunoiul nu provoaca impotenta si nici tetraplagie. (Practica laborator).
Tema 5: De ce nu este un delict sa-i oferi flori, chiar daca te-ai casatorit cu ea
Tema 6: Sulul de hartie igienica. Hartia igienica nu creste langa wc. Expozitii cu tema "generatia spontana"
Tema 7: Cum sa coboram capacul de la wc pas cu pas (Teleconferinta cu Universitatea Harvard)
Tema 8: Barbatii la volan. Daca se ratacesc, pot cere informatii fara riscul de a parea impotenti? (Marturisiri)
Tema 9: Masina de spalat, acest mare mister din casa.
Tema 10: Diferente fundamentale: cosul pentru rufe murdare si podeaua (exercitii in laboratoarele cu terapie muzicala)
Tema 11: Barbatul in scaunul pasagerului. Este posibil sa nu vorbeasca sau sa se agite compulsiv in timp ce ea parcheaza?
Tema 12: Ceasca de la micul dejun nu leviteaza singura pana la chiuveta
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 6:39 pm

aplaudat aplaudat aplaudat
fatitza
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 6:41 pm

Melodia a scris:
aplaudat aplaudat aplaudat
fatitza


haios rau
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 7:28 pm

Un elicopter zbura deasupra Seattle-ului cand un deranjament electric i-a dezactivat intregul echipament de navigatie electronica si comunicare. Din cauza norilor si a cetii pilotul nu putea clarifica pozitia si directia elicopterului pentru a ajunge la aeroport, dar a zarit o cladire inalta, a zburat inspre ea, a incercuit-o si a iscalit ceva pe o foaie pe care a tinut-o in geamul elicopterului. In mesajul pilotului scria cu litere mari: "UNDE MA AFLU?". Cei din cladirea inalta s-au grabit sa-i raspunda pilotului si au agatat si ei un mesaj in geam care spunea: "ESTI INTR-UN ELICOPTER." Pilotul a zambit, le-a facut cu mana, si-a consultat harta, a gasit directia spre aeroport si a aterizat cu bine. Dupa aterizare, co-pilotul l-a intrebat pe pilot cum a putut sa-si dea seama unde se aflau in Seattle doar bazandu-se pe mesajul celor din cladire. Pilotul i-a raspuns:
- Mi-am dat seama ca aceea trebuia sa fie cladirea MICROSOFT-ului, deoarece similar serviciului lor de asistenta telefonica, mi-au dat un raspuns absolut corect din punct de vedere tehnic, dar complet inutil.
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 8:13 pm

ras asa o fi fost si cand au intrat arabii in turnurile gemene
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 10:45 am

Într-un hotel pentru tinerii căsătoriţi, în prima noapte, soţul încearcă să o mîngîie pe proaspăta mireasă pe un sîn, dar aceasta îl respinge indignată. Încearcă omul o mîngîiere pe o fesă, acelaşi rezultat. Mai încearcã să-i pună mîna între picioare, efectul e acelaşi. Enervat, tipul iese pe holul hotelului să se răcorească.
Nu trece mult timp şi apare pe hol alt proaspăt căsătorit.
- Care-i problema?
- Păi, nu pot să pun mîna pe ea de nici o culoare, aşa că mi-am băgat picioarele şi am venit să mă liniştesc.
După puţin timp, mai apare încă un tip, amărît rău.
- Ei, tipule, şi tu ţi-ai băgat picioarele?
- Nu, oftează tipul, dar aş fi putut...

După cum bine se ştie, atunci cînd Neil Armstrong a coborît pe lună, primele lui cuvinte au fost: "Un pas mic pentru mine, un salt uriaş pentru omenire." Ceea ce se ştie mai puţin este faptul că el a mai spus şi altceva, adică "Mult noroc, domnule Gretzky!". La întoarcerea pe Pămînt, a fost întrebat ce semnificaţie au avut aceste cuvinte, dar el s-a mulţumit să zîmbească şi nu a răspuns la întrebare. Chiar şi la alte conferinţe de presă din anii următori, nu a vrut să răspundă la această întrebare. Însă, după mulţi ani, a făcut următoarea declaraţie:
- Acum, că domnul Gretzky a murit, pot să vă răspund la întrebarea care mi s-a tot pus de-a lungul anilor. Cînd eram copil, vecinii noştri erau familia Gretzky. Într-o zi, pe cînd mă jucam pe sub geamul lor, am auzit-o pe doamna Gretzky ţipînd la domnul Gretzky: "Sex oral? O să fac sex oral cînd o călca pe lună copilul vecinilor!"

Gary şi Mary pleacă în luna de miere, iar Gary petrece şase ore din noaptea nunţii dîndu-i limbi.
A doua zi, la masă, merg la un restaurant italian. Gary se ridică, enervat şi începe să ţipe:
- Chelner! Vino imediat aici!
- Pot să vă ajut, domnule?
- E un fir de păr în spaghetele mele! Ia-le dracu' de aici!
Chelnerul îşi cere scuze şi ia imediat spaghetele. Mary se uită la Gary şi oftează:
- Ce ipocrit eşti! Cea mai mare parte a nopţii trecute ai stat cu gura numai în păr!
- Da? Şi cum crezi că făceam dacă găseam o spaghetă acolo?
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 10:48 am

in piticii de la muncă... Hai hoo, hai hoo, etc. Cînd ajung în dreptul casei primul zice:
- Bă, la noi e lumină!
- E lumină!
- E lumină! ... pînă la ultimul (Mutulică).
Primul zice:
- Înăuntru e o fată!
- E o fată!
- E o fată!... pînă la ultimul (Mutulică).
Primul zice:
- E frumoasă!
- E frumoasă!
- E frumoasă! ... pînă la ultimul (Mutulică).
Ultimul zice:
- Ce face?
- Ce face? ... pînă la primul.
Primul zice:
- S-a sculat!
Ceilalţi:
- Şi mie!
- Şi mie!
- Şi mie! ... pînă la ultimul (Mutulică).
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 10:52 am

Un tip firav statea intr-un bar cu o bere in fata. Apare un smecher, ii da doua scatoalce, ii ia berea si o da pe gat. Asta firav incepe sa planga, sa se tavaleasca pe jos. -Ce ai mah ? Plangi pentru o bere, asa barbat esti tu ? -Fii atent. De dimineata m-a parasit nevasta, mi-a golit contul din banca si mi-a luat tot din casa. Dupa-amiaza imi pierd slujba, incerc sa ma arunc in fata trenului dar o ia pe alta linie, incerc sa ma spanzur si se rupe funia, incerc sa ma impusc si se blocheaza pistolul. Cu ultimii bani imi cumpar o bere, torn otrava in ea si vii tu si o bei....
---------------------------
Intr-o dimineata, in timp ce luau micul dejun, o femeie i-a spus sotului sau: - Fac pariu ca habar n-ai ce zi e astazi. - Cum sa nu stiu? o intreba el indignat. Cum crezi ca as fi putut uita? Dupa ce a spus acestea, s-a ridicat de la masa si a plecat la lucru. La ora 10 dimineata suna cineva la usa . Femeia deschise si primi o cutie plina cu trandafiri rosii. La pranz primi o cutie din bomboanele ei preferate de ciocolata, iar mai tarziu un butic ii livra o rochie creata de un designer. Femeia de-abia astepta sa se intoarca sotul ei acasa. - Prima data florile, dupa aceea ciocolata si in cele din urma rochia!, exclama ea entuziasmata. N-am petrecut niciodata intr-un mod mai fascinant Ziua Mediului!
---------------------------------
Patronul unei companii discuta cu un tanar care cauta de lucru: - In primul rand, firma noastra este obsedata de curatenie, zice patronul. V-ati sters picioarele pe covoras inainte de a intra aici? - O, da! Bineinteles... - In al 2-lea rand, continua patronul, cerem colaboratorilor nostri sinceritate. Nu exista niciun covoras la intrare...
---------------------------------
Pesimistul vede intr-un tunel intunericul, optimistul vede lumina de la capatul lui, realistul vede luminile trenului care vine, iar mecanicul de locomotiva vede trei idioti pe sine.
-------------------------------
Moare Ion. La inmormantare, preotul o intreaba pe Maria:
-Vrei sa-l pupi inainte sa-l bagam inauntru?
La care ea izbucneste in lacrimi:
-Asa imi spunea mereu si el...
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 11:04 am

bancul acesta mi-l dedic plangator


O vrăjitoare, auzind că pastila minune Viagra acţionează şi la femei, a luat una şi a plecat prin pădure. Pe umărul ei şade, de bună seamă, un corb. Se întîlneşte vrăjitoarea cu un tînăr şi, pătrunsă de un val primăvăratic, îi spune acestuia:
- Dacă recunoşti făptura care şade la mine pe umăr, îţi voi dărui o noapte de dragoste!
Tînărul se concentrează şi zice:
- Un bou?...
La care vrăjitoarea:
- Un bou eşti tu, dar treacă de la mine…
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 11:13 am

ras ras ras

cunosc si boul... ras ras ras
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 11:16 am

cassalbinutza a scris:
ras ras ras

cunosc si boul... ras ras ras


fatitza sexi2
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 11:43 am

vaiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!! cat egoism din partea ta nicole?!!!!!!!!!
parca ai fi singura vrajitoare in viata pe acest forum salut curentat
deja ne-ai detronat si pt asta o sa te pedepsesc palmuire foc
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 12:40 pm

nu sunt singura,dar sunt cea mai consacrata mustiuc mi se dedica ode , mi se fac fotografii...deh celebritatea asta fotograf
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 12:46 pm

cu toata inocenta o spun....si eu unde ma regasesc? Sad
Sus In jos
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 12:57 pm

cu scuzele de rigoare Embarassed ..tu te regasesti pe o corabie...cu catarg solid...si cu barbati musculosi legati fedelesh tropical
vaiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
iar mi-o ia razna imaginatia...mai bn ma opresc aici nu aud
Sus In jos
recul
Silver
Silver
recul


masculin
Numarul mesajelor : 222
Varsta : 48
Data de inscriere : 18/02/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 7:00 pm

doi marinari intra intr-un bar.
Primul : -Chelner, o sticla de rom!
Al doilea: - Chelner, o sticla de lampa! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Shocked
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 7:45 pm

recul a scris:
doi marinari intra intr-un bar.
Primul : -Chelner, o sticla de rom!
Al doilea: - Chelner, o sticla de lampa! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Shocked


scratch Laughing Laughing
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeVin Mar 06, 2009 8:54 am

Eram fericit. Eram impreuna cu prietena mea de peste un an, asa ca ne-am hotarat sa ne casatorim..
Parintii mei ne-au ajutat in toate privintele, prietenii
m-au incurajat, iar prietena? Era un vis!
Era un singur lucru care nu-mi dadea pace, chiar deloc, si acela era viitoarea soacra.
Era o femeie de cariera, desteapta, dar in primul rand frumoasa si sexi, care cateodata flirta cu mine, chiar pe fata, si ma facea sa ma simt prost.
Intr-o zi, m-a sunat si m-a chemat pe la ea, sa verific
invitatiile.
Asa ca m-am dus. Era singura si cand am ajuns, mi-a soptit ca in curand am sa ma casatoresc si ca avea sentimente si dorinte fata de mine pe care nu le putea trece cu vederea.
Asa ca inainte de a ma casatori si a-mi dedica viata fiicei ei, ea vrea sa faca dragoste cu mine numai o data .
Ce puteam spune? Eram socat si nu puteam spune un cuvant. Ea a mai adaugat ca se va duce in dormitor si daca ma simt in stare....sa ma duc si eu.
Priveam fermecatorul ei corp cum se indeparta de mine. Am stat pironit un moment, iar apoi m-am intors si m-am indreptat spre usa de la intrare... am deschis-o si am iesit afara.
Acolo, sotul ei (viitorul meu socru) statea afara cu pusca in mana si cu lacrimi in ochi, m-a imbratisat si mi-a zis ca sunt foarte fericiti, ca am trecut micul lor test.
Nu-si puteau dori un alt barbat pentru fata lor: "Bun venit in familie".
Atunci mi s-au inmuiat picioarele si am mai invatat inca o
lectie importanta: Tine-ti tot timpul prezervativele in masina!.
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeSam Mar 07, 2009 1:13 pm

Examen de absolvire la Academia de Marină:
- Ce faci dacă în faţa navei vine un uragan straşnic, chiar cînd eşti aproape de ţărm?
- Arunc imediat ancora, domnule comandant.
- Şi dacă vine un alt uragan din spate?
- Arunc din nou ancora, domnule.
- Şi dacă vine altul de la tribord?
- Ordon aruncarea ancorei...
- Şi de unde naiba ai atîtea ancore?
- Dar dv. de unde aţi făcut rost de atîtea uragane?
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeSam Mar 07, 2009 2:59 pm

super,super,super cheers
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeLun Mar 09, 2009 1:08 pm

Bula locuia in America. Intr-o dimineata o aude pe mama lui vorbind la telefon cu amantul ei. Ii zicea sa vina maine si cand vine sotul ei sa se ascunda in dulap. A doua zi Bula intra in dulap inainte sa vina amantul mamei sale. Intre timp,ma-sa isi facea treaba, apare sotu, amantu se baga in dulap la care Bula:
-Ce intuneric e aici
-Da, ai dreptate
-Am o minge de baseball de vanzare
-Cu cat?
-80$
-Esti nebun, 80$!!!
-Te zic la tata
-Bine ma ia 80$
Peste cateva zile aceasi poveste, doar ca acum avea o manusa de baseball cu 920$. Peste cateva zile tatal lui Bula ii zice:
-Hai mai, Bula, la un baseball
-Pai tati, eu mi-am vandut manusa si mingea
-Cu cat?
-1000$
-Ma, nu ma fa ca te duc la preot sa te spovedesti
-Du-ma, tati.
Zis si facut.
La biserica intra in boxa de spovedanie si zice:
-Ce intuneric e aici!
La care preotul:
-Iar incepi, mai?
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeLun Mar 09, 2009 1:12 pm

ras
Sus In jos
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeLun Mar 09, 2009 2:11 pm

mortalllllllllllllllllllllllllllll
geek
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeMar Mar 17, 2009 1:00 pm

O tipa se plimba pe plaja cand deodata dadu peste lampa fermecata. O ridica, o freca si aparu Duhul. Tipa, incantata, il intreba daca ii poate indeplini trei dorinte.
Duhul zise:
"Nu. Datorita inflatiei, datorita veniturilor reduse in tarile lumii a treia, datorita competitiei globale, nu-ti pot indeplini decat o singura dorinta. Deci, care ar fi aceea?"
Tipa, fara ezitare, spuse:
"Vreau sa fie pace in Orientul Mijlociu! Vezi harta asta? Vreau ca toate tarile astea sa inceteze sa se razboiasca!"
Duhul se uita la harta si exclama:
"Doamne Iisuse, femeie! Aceste tari sunt in razboi de mii de ani! Sunt eu meserias, dar nu chiar atat de meserias! Nu cred ca asta se poate face, asa ca pune-ti alta dorinta!"
Tipa se gandi un minut si spuse:
"Ei bine, niciodata n-am fost in stare sa gasesc barbatul potrivit. Stii tu, un barbat care sa fie atent si amuzant. Caruia sa-i placa sa gateasca, si sa ajute la curatenia casei, care sa fie bun la pat, caruia sa-i placa parintii mei, care nu se uita la emisiuni sportive si care sa fie credincios. Asta imi doresc... un partener de suflet!"
Duhul privi lung, ofta adanc si spuse :
"Stii ceva? Da-mi sa mai vad inca o data harta aceia!"
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeMar Mar 17, 2009 2:38 pm

Ce a spus Dumnezeu dupa ce a creat barbatul?
Pot sa fac ceva mai mult.... lol!
Sus In jos
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeMar Mar 17, 2009 2:39 pm

De ce le plac barbatilor femeile istete?
Deoarece contrariile se atrag.... king
Sus In jos
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeMar Mar 17, 2009 2:51 pm

lol! lol! lol!
si ca sa dau dovada ca sunt la fel de misandrina ca si tine....

Razbunarea fetelor pentru toate bancurile misogine...

Ce i se intampla unui barbat daca i se taie penisul?
Automat capul preia comanda...

Cum se defineste sotul perfect?
Un tip cu o limba de 25 de centimetri care poate sa respire pe urechi...

Care-i asemanarea dintre un barbat si un soarece?
Amandoi trag la gaura

Ce este un sot?
Un amant care si-a fortat prea mult norocul.

Care este asemanarea dintre un barbat si o telecomanda?
Ambii sunt simpli, usor de folosit si de obicei ii gasesti pe langa televizor.

De ce ce sunt barbatii ca zapada?
Nu stii cand vin(e), nu stii cati centimetri vei avea, si nu stii nici cat va dura...

Ce isi zice mireasa dupa noaptea nuntii?
Doamne-ajuta ca nu am aruncat inca vibratorul.. .

De ce sunt barbatii ca si cabinele telefonice?
Ori sunt "ocupate" ori e "telefonul" defect...

Cum se numeste un barbat aratos, inteligent, atent si sensibil?
Basm...

De ce sunt barbatii ca ceapa?
Daca dai jos invelisul iti vine sa plangi...

De ce poseda barbatii un cromozom mai putin decat porcul?
Ca sa nu li se spiraleze penisul...

De ce sunt barbatii imuni la boala vacilor nebune?
Pentru ca sunt porci...

De ce exista barbati?
Pentru ca vibratoarele nu aduc bani in casa...

Care e diferenta dinte barbati si "Pedigree"?
Pedigree exista si cu creier...

Ce are o femeie cu doua oua in mana?
Atentia totala si nepartinita a barbatului.. .

De ce barbatii sunt ca si betele de chibrit?
Daca ii aprinzi isi pierd capul...

Ce are 6 picioare, un IQ de 100 si miroase a bere?
Trei barbati in fata televizorului la meciul de fotbal...

Cum se numeste un barbat cu un IQ de 50?
Dotat...
Sus In jos
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeMar Mar 17, 2009 5:31 pm

La incorporare:
- Cei căsătoriţi - în dreapta, cei necăsătoriţi - în stînga! strigă sergentul.
- Şi homosexualii? întreabă unul.
- Încolonaţi, în spatele meu...


Dorim să vă informăm că, datorită introducerii monedei Euro, cu începere de la 1 ianuarie 2002, poziţia Kamasutra cunoscută sub denumirea de 69 va fi de acum cunoscută sub numele de 87,61.
Cu stimă,
Comitetul de implementare a monedei Euro
Sus In jos
recul
Silver
Silver
recul


masculin
Numarul mesajelor : 222
Varsta : 48
Data de inscriere : 18/02/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeMar Mar 17, 2009 5:38 pm

eu nu am vrut, dar voi ati inceput....
asa ca ....


De ce nu e bine sa faci sex cu femeile peste 40 de ani?
- Daca sunt dedesupt, nu au aer.
- Daca sunt deasupra, ametesc.
- Daca sunt lateral, nu vezi televizorul.

care e diferentza dintre ozn-uri si femei destepte?
ozn-uri s-au mai vazut...

care este asem[narea dintre o femeie si o carte?
amandoua se deschit in partea cea mai uzata

de ce a facut Dumnezeu blondele?
atunci cand barbatulse uita la un meci de fo, sa ii aduca berea de la frigider

de ce a facut brunetele?
pt ca blondele nu s-au putut achita de sarcina...

toti barbatii sunt nebuni?
nu, unii raman burlaci

cum se scapa de boala vacii nebune?
prin divort

ce face femeia dupa ce face dragoste?
plictiseste

care e diferenta dintre o musca si o femeie?
musca te streseaza numai vara...

care este asemanarea dintre o femeie si o sticla de bere?
amandoua sunt goale de la gat in sus

de ce Dumnezeu l-a creat prima oara pe Adam?
nu a vrut ca femeia sa comenteze si la creatie

care e diferenta dintre o femeie si un hipopotam?
una are gura mare si un fund si mai mare, iar cealalta traieste in apa

Cele 4 minuni ale femeii:
1. Se uda fara sa intre in apa.
2. Sangereaza fara sa se taie.
3. Dau lapte fara sa pasca.
4. Vorbesc fara sa fie intrebate

Cine a fost mesterul Manole?
- Singurul barbat care a pus femeia la locul ei!

Cum poti sa dai libertate femeilor?
Largind bucataria.

Femeia este cel mai fiabil motor (1 cilindru in V):
- se adapteaza la orice piston
- se lubrifiaza singura
- o data pe luna isi schimba uleiul
- un plin ii ajunge 9 luni
- functioneaza in orice pozitie
- se poate porni cu un singur deget

De ce mimeaza femeile orgasmul?
- Cred ca barbatilor le pasa!!!

Curajul la barbati nu e asa de rar cum se crede, dovada cit de multi se insoara.

Femeile care au permis de conducere sint de trei feluri:
1. femei care sofeaza;
2. femei care sofera;
3. femei care soferesc

Zambetul este al doilea lucru superb pe care femeile il pot face cu buzele.

Definitia fidelitatii: lipsa ocaziilor favorabile.

De ce nu poti avea niciodata incredere in femei? Cum dracu' sa ai incredere in cineva care sangereaza timp de 5 zile, dar nu moare!?

Cum sa faci ca sa te casatoresti cu o femeie tanara, frumoasa, bogata si inteligenta?
- Te casatoresti de 4 ori.

- Care este femeia ideala?
- O blonda frumoasa, nimfomana, muta, surda si orfana de mama.

Exista trei tipuri de femei: cele frumoase, cele inteligente si majoritatea.
Sus In jos
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeMar Mar 17, 2009 5:44 pm

sparge monitorul affraid affraid affraid
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeMar Mar 17, 2009 6:55 pm

foarte tare , am ras pe cinste sir ras
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeMar Mar 17, 2009 7:14 pm

Sotia e plecata in interes de serviciu.

Sotul il scoala pe copilas de dimineata, ii face masa de dimineata si il ia de mana sa il duca la gradinita.

La gradinita educatoarea ii spune ca acest copil ii este necunoscut. Il duce la o a doua gradinita si la a treia. Cand ies de la a patra gradinita, copilul ii spune:

- Taticule, inca o gradinita, si eu astazi chiar ca intarzii la scoala .


Doi prieteni, Mihai si Cristi se intilnesc pe strada.

Mihai il vede pe Cristi ca e cam abatut si-l intreaba:
-De ce esti asa suparat?
C: Uite ma eu brunet , nevasta-mea bruneta, copilul roscat.
M: Pai de cite ori faceti dragoste pe saptamina?
C: Niciodata.
M: Pe luna?
C: Da din cap negativ.
M: Pe an?
C: Iar da din cap negativ.
M: Pai vezi, rugina.

Fiul catre tata a doua zi dupa noaptea nuntii:
- Tata eu divortez!
- Ai innebunit, asa repede, ce s-a intamplat?
- Nu conteaza eu divortez!
- Mai fiule, mie poti sa-mi spui, sunt tatal tau,
care e problema?
- Tata, sotia mea este virgina!
Dupa un timp de gandire spune tatal:
- Apoi fiule ai dreptate! Ce nu le-a trebuit la altii nu ne trebuie nici noua!



Un barbat evadeaza de la inchisoare, unde a stat 15 ani. Intra prin efractie intr-o casa, in speranta ca va gasi bani si arme si da peste un cuplu in pat. Ii cere tipului sa se ridice si il leaga de un scaun, apoi, in timp ce o lega pe femeie de pat, se apropie de ea, si o saruta pe gat, apoi se ridica si merge tinta la toaleta.


In acest timp, barbatul ii spune femeii: "Draga mea, tipul asta e un evadat, uita-te la hainele lui! Probabil ca a stat multi ani la inchisoare si n-a mai vazut demult o femeie. Am vazut cum te-a sarutat pe gat. Daca vrea sex, sa nu te opui, sa nu tipi, sa faci tot ce-ti spune. Te implor, da-i satisfactie, chiar daca iti este sila de el. Tipul asta mai mult ca sigur e periculos, iar daca o sa se infurie, ne va ucide. Sa fii tare, iubita mea! Te iubesc!!"


Femeia, putin stanjenita, ii raspunde: "Nu ma saruta pe gat, ci imi soptea la ureche. Si mi-a spus ca e homosexual si ca crede ca esti dragut, apoi m-a intrebat daca avem vaselina in casa. Iar eu i-am spus ca este in baie. Fii tare, iubitule! Si eu te iubesc!!"


Un iluzionist lucra pe un vapor. In fiecare saptamana, dadea o
reprezentatie De fiecare data, spectatorii erau altii, asa ca isi
permitea sa face mereu aceleasi scamatorii. Singura problema era
papagalul capitanului, care incetul cu incetul a inceput sa priceapa
care sunt trucurile. Si la un moment dat s-a apucat sa dezvaluie
secretul in mijlocul fiecarei reprezentatii:
- Aaaa, uitati, nu e aceeasi palarie!
- Aaaa, uitati, florile sunt ascunse sub masa!
- Aaaa, uitati, are ascunse niste carti in maneca! ... si asa mai
departe.
Iluzionistul se enerva de fiecare data, dar n-avea ce face. La un moment
dat vaporul se scufunda, supravietuind doar iluzionistul si papagalul.
Timp de cateva zile, plutind fiecare pe o scandura, s-au privit plini de
dusmanie, fara sa scoata vreun cuvant.
Pana la urma, papagalul zice:
- OK! Ma dau batut. Unde e vaporul?
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeMier Mar 18, 2009 9:52 am

ok....
continuare...


De ce e nevoie de 100 milioane de spermatozoizi sa fecundeze un ovul?
Pentru ca niciunul nu se opreste sa intrebe care e directia cea buna....



Cum arata un barbat care se gandeste la viitor?
Cumpara doua lazi de bere in loc de una....
Sus In jos
hera
Co-admin
Co-admin



feminin
Numarul mesajelor : 906
Varsta : 55
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeMier Mar 18, 2009 10:07 am

Sus In jos
recul
Silver
Silver
recul


masculin
Numarul mesajelor : 222
Varsta : 48
Data de inscriere : 18/02/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeMier Mar 18, 2009 6:42 pm

2 finalisti pentru postul de asasin: un barbat si o femeie.

Barbatul este dus langa o usa, i se da un pistol si i se spune: "Trebuie sa stim daca poti indeplini orice misiune. Dincolo de aceasta usa se afla sotia ta, asezata pe un scaun. Ucide-o!"

Barbatul: "Glumiti! Nu mi-as putea ucide nevasta!"

Angajatorii insista, barbatul intra si iese imediat plangand: "Am incercat, dar mi-e imposibil sa-mi ucid nevasta, imi pare rau..."

Vine randul femeii. I se spune ca trebuie sa-si ucida barbatul. Intra in camera si imediat se aud mai multe impuscaturi, apoi strigate, troznete etc.

Dupa cateva minute femeia iese: "Pistolul pe care mi l-ati dat era incarcat cu gloante oarbe, asa ca a trebuit sa-l omor cu scaunul."

Morala: Angajati FEMEI! isi fac treaba mult mai serios decat barbatii
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeMier Mar 18, 2009 9:12 pm

vaiiiii ce tare ras ras ras
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 8:19 am

Femeile sunt ca medaliile olimpice: trebuie sa lupti pentru ele, apoi iti atarna de gat o viata intreaga.
Sus In jos
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 8:30 am

In Guram exista meseria de dezvirginator iar virginele platesc pentru privilegiul de a fi dezvirginate de meseriasul asta. Motivul? Legea din Guram interzice virginelor sa se casatoreasca. lol!
Sus In jos
3lektra
Admin
3lektra


feminin
Numarul mesajelor : 2570
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 12:44 pm

asta da lege
Sus In jos
https://blackvelvet.forumgratuit.ro
recul
Silver
Silver
recul


masculin
Numarul mesajelor : 222
Varsta : 48
Data de inscriere : 18/02/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 12:55 pm

mda! super! numai ca chestia asta nu se face pe cale ... naturala, din cate stiu eu. preafericitul dezvirginator executa problema cu un mare falus de lemn pe care nu ati vrea nici macar sa il vedeti....
Sus In jos
cassalbinutza
Platinium
Platinium
cassalbinutza


feminin
Numarul mesajelor : 1471
Varsta : 51
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 3:48 pm

of Doamne....
cum ai facut sa ne piara entuziasmul.... palma
Sus In jos
Bibi
Moderator
Moderator
Bibi


feminin
Numarul mesajelor : 1753
Varsta : 54
Data de inscriere : 28/01/2009

Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 4:15 pm

Eu mai am oleaca de entuziasm...nu a pierit de tot.... lol! lol! lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cu sau fara perdea - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu sau fara perdea   Cu sau fara perdea - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
Cu sau fara perdea
Sus 
Pagina 4 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
blackvelvet :: DE LA LUME ADUNATE :: GURA LUMII-
Mergi direct la: